Prijava

Na mnogim mestima na kojima postoje neplanirane kante (koje nije grad postavljao) nakupi se đubreta prvog dana jer neće niko da ih prazni.

Ne mora masno da stavlja u džep a ni da baca na zemlju, može da drži u ruci dok ne naiđe na kantu pa da tamo baci.

Imaju tri kante u cijelom gradiću, i dvije grupe kontejnera. Nisam računao 4 kante koje se nalaze na Varadinskom mostu.

Pa nije Petrovaradin samo gradić...pogledaj dole do Tekija mogu na prste da izbrojim kolko kanti ima...a radi se o nekih 6-7 km

Nikad neću prežaliti što nisam intervenisao jednom prilikom kad sam sa društvom žurio da kupimo još alkohola prije nego što se zatvori podrum pića, a neki pijani majmuni su otkidali kantu za smeće, šutirali je i skakali po njoj. Poslije smo se vratili po njih, kad smo uzeli pivčuge, al su već bili pobjegli. Jebi ga.

a kultura u saobraćaju....jutros na mostu idemo ćale i ja na poso, a ono magla bila ne vidiš više od 15 metara. Mi prvi u našoj traci za grad, a traka za petrovaradin puna....odjednom iz magle izleće lik sa Lančom, nema upaljena svetla i vozi paralelno sa ovima iz njegove trake...lik video da nema nikog u drugoj traci i na mostu na punoj liniji on obilazi kolonu od nekih 30ak automobila....a još magla ne vidi se ništa, i stane ispred mene i ćaleta. I nas oboica i neki čova iza nas krenuli da izlađemo iz kola da ga izvučemo i zovemo policiju al ubacio se nekako u svoju traku, skoro i tu napravio sranje i zapalio....a neki mlad kreten

Na tom mostu uvijek neka sranja.

e pa viš onda što sam ja pobego...nisam ni ja lud

Ti si se izvukao...

Semafor, crveno, stade čovek i izađe...tu blizu do trafike da kupi cigare, al' jebi ga, veliki red, pali se zeleno,.,kolona ga obilazi, mimoilazi se, pište, sviraju, nerviraju se...

Е људи, да питам вас нешто, јел' се може прелазити на жуто? Мислим, чуо сам можеш искористити то док је жуто и прећи...

Ne može. Možeš dupališ motor dok se ne pojavi zeleno pa tek onda da kreneš.

Е људи, да питам вас нешто, јел' се може прелазити на жуто?

Nemoj na žuto...

Pešački prelaz iza stanice, dve trake i puna linija, autobus stoji. Tip kreten u džipu, boli ga uvo za pešake i putnike koji bi da pređu ulicu, prelazi punu liniju, zaobilazi vozila koja čekaju da bus krene i daje gas. Umalo da mene i jednu babu nije pregazio. Pokazala sam mu rukom da nije normalan, nadam se da je video.

http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=46
већ сам постовала о томе. да се не понављам...