Prijava

Slobu je skidao zapad, ja ne znam koja vise potvrda treba da bio covek na mestu. Tad su srbi kukali joj majko nemamo vize ne mozemo nigde pa gde sad mozete mater vam jebem ako se okrpite do crne gore da odete na 10 dana i to vam je premija.

Nista bolje za drzavu od zatvaranja granica. Nema zara ima nikolas i prvi maj pirot, nema sawa ima tigar, nema vox jebeni haha ima ei nis. Makar su pare tu. Imao si ti i tada npr zastavu gde direktori lome kintu a radnici rade za manje plate ali sada imas fiat gde radnici rade za jos manje plate a direktori(tj sada menadzment) lomi kintu al su pritom stranci pa tu kintu iznose iz zemlje

Dosta toga nije bilo u njegovoj moći istina. Bure baruta je Balkan. Mislim da i film ima Xd

Rat je trajao koliko je trajao zahvaljujuci Milosevicu. Covek je kao americki agent izbacen niotkuda, odnosno sa mesta direktora jednog osrednjeg preduzeca kako bi uradio sta je uradio. Jedan dokaz iznecu, pametnom coveku ne treba vise da shvati ko je i sta on bio- u trenutku pocetka agresije na Hrvatsku (razumecete iz teksta zasto je agresija) kompletna strucna javnost, pravnici, pametni ljudi iz SPS-a su zahtevali da se zatrazi autonomija za Krajinu i srpske oblasti preko medjunarodnih institucija. Odbio je i nije hteo da poslusa nista, I ti sad u jednom trenutku 92 imas vojsku u medjunarodno priznatoj drzavi.

Kod Slobe mi je najbolje bilo što je u Nemačku ili Švajcarsku mogao da ode da radi kod god oće. Imao sam sreću što su moji skupili muda i otišli tamo još šeset i neke pa nam je tada bila ekstra, ne mogu da kukam da nije. Cigani iz Austrije, Vlasi i mi gastoska deca smo najbolje tada živeli. I Marko Milošević.

Mada po gradovima je bio čemer, nedo Bog nikad više.

Sisaj ti kurac majmune sto mislis da u srbiji ima 4,5 miliona americkih agenata

Bombasu sam rekao jebali ga i spijuni i cia i chule37

E bolje da otvorimo temu Kako je bilo pod SLobom ili tako nešto nego da spemujemo ovu.

ЈЕСТЕ РОКИ, КРАО ЈЕ. И МОЈИМА ОКО 7 СОМА ДЕВИЗНЕ ШТЕДЊЕ И МНОГИМА ОКО МЕНЕ ПРЕКО ДАФИМЕНТА И ЈУГОСКАНДИКА. ЈА И ДАЉЕ МИСЛИМ ДА ЈЕ ТО У СВРХУ ФИНАНСИРАЊА ВОЈСКЕ БИЛО, КАО АЛТЕРНАТИВНИ ИЗВОР. НИЈЕ БИО ЈАДНА ПИЧКЕТИНА КАО ФРАЊО И АЛИЈА ДА ЗОВЕ КАО ПИЧКИЦА ДРУГА ДА ПОМОГНУ. ЛЕПО УКРАО ОД СЕБЕ, СВОЈИХ И МОЛИМ ЛЕПО. А САД... САД ТЕ КРАДУ МНОГО ПЕРФИДНИЈЕ. САД РАДИШ ПОСАО КОЈИ РЕАЛНО ВРЕДИ ЛУПАМ 800 ЕВРА, ПРИМАШ ПЛАТУ ЗА ЊЕГА 300. ИЛИ(ТИ СЕ БАВИШ ПОЉОПРИВРЕДОМ) ПРОДАШ МАЛИНЕ ПО ЕВРО, ИАКО НА ЗАПАДУ ВРЕДЕ 3. ТО ЈЕ МНОГО БОЛЕСНИЈЕ НЕГО ОНО ШТО СЕ ОНДА ДЕШАВАЛО, А ПОНАВЉАМ, ВРЕМЕ ЈЕ ТАКВО БИЛО.

бомбаш дегенерик

роки, није ти милошевић лично укро паре него тај његов систем који је у било ком режиму био пун покварених срба јајара јер су срби покварене јајаре и увек ће гледати да украду било шта па макар и хемијску из кладионице

Nema 5 miliona, ima ih nekoliko. Pocev od Slobe, zakljucno sa Seseljom i Vucicem. Nemoj ti meni krezavce da pricas nista, toliko sam intelektualno superioran u odnosu na tebe i bolje upucen i obavesten da je to strasno.

Za te pare axaxaxax pa ne zna se tu ko je kriv mrtva trka. Brt nemeže da imaš 10 k evra i za godinu dana imaš 240 k zajebavaš li me

јесам био мали ал се сећам колико су биле смешне цене струје и осталих тих кураца, такође се сећам колико се у мојој кући пљувао слобо и да сам гледао касету са свадбе мојих родитеља и да је поред Аранђела био окачен вук драшковић под шатром па да сад и они капирају колико су усрали све што су се цимали да сјебу слобов режим, ћале најебавао сто пута јер је био у опозицији па се сјебао 2006. кад је слобо отрован, баш се сјебао, као кад бих му рекао да сам педер или на пајду

Pa ti nisi superiorniji ni od tilma. Izdrzljiviji si mozda od mene, mozes da izdrzis galone sperme i mokrace a ja bih puko brzo

Za te pare axaxaxax pa ne zna se tu ko je kriv mrtva trka. Brt nemeže da imaš 10 k evra i za godinu dana imaš 240 k zajebavaš li me

Ma bre ovo obična štednja bila, nisu moji baš toliko blesavi bili. A oni što su pali na one priče o kamatama, ko ih jebe. To se u početku videlo koliko je sati.

Axa, izvini Roki jbt to je tuga
Ovo Dafina i Jezda presmešno je vazda

Bombašu je highligh života što je prevrtao autobuse po Đinđićevom naređenju.

Secam se za Jezdu, dosao lik gastarbajter nudi mom ocu da proda neki auto, da namiri na 100k maraka za stednju, slogiro posle i umro.

To marko. Nije bilo goriva a svi vozili ipak, nije bilo mleka al se nadje, nije bilo ulja al ima par litara u spajzu. I to kupovali od svercera markama aj sad nek vade evre iz steka izvade moj kurac. Struju platis kad imas, telefon isto sad seku odmah prc malo. Jel umro neko od nas koji smo bili klinci tada? Nije. Jesu svi studirali posto je bilo dzaba? Jesu sad se bre dizu krediti za skole i fakultete. Jel postojala tada neka provatna ordinacija? Jeste par komada ali se znalo za koga su za onog sto se izdrkava jer je zdravstvo radilo normalno sad ne mozes da izvadis krv u domu zdravlja nego ides kod privatnika o ozbiljnijim stvarima da i ne govorimo