Prijava

Fenderu krivo sto nije bio tu pa oce da vrati spiku KAKAV SI TO KURCEV RADIKAL FENDERE KAD JA SAM BRANIM VOJVODU OVDE

Fendere a ne jebi nas da si izvadio klip od pre 9 strana brate o tome smo ispričali sve

Па мора после 9 страна кад Бомбаш пише своје монологе подељене у 23390544 постова.

Зашто на овој теми овако дискутујете јебо вам пас мастерс.

pa i lesa fura prangiju, zasto ne glasati za njega?

kako vas treba unistiti degenkoi smaracki

Ma da, mislim da bi trebalo da ne pisemo nista da imas mesta da se izobjasnjavas sa triforsom ko je tacno sta rekao od vas dvojice i koliko brace ima.

dankan kao se zajebava kad prica da mu je opao kurac i da je mali da bi pokusao sakriti da stvarno mu jeste mali kurac i opao

Ol, kad si presao na drugu stranu. Znam da si bio ok sa vecinom na sajtu a sad te ova grupa kladionicara napinje? Cudno mi to, ti si opet nenametljiv i to.

ne znam,sve nesto kad ja nisam tu i to subliminarno...
nek se izjasne jel hoce rat sa mnom jednom ONAKO MUSKI

Ako mislis na mene ne znam sto se primas na tilma, ja ako budem imao nesto da ti kazem reci cu ti direktno kao ovo gore

ne,sa tobom sam kul

Ratujte sa olom!!!!

vukajlija dosadan je

Pa vidim ja perfidno ga jebuckaju a niko ne sme u oci da mu kaze.

sve ćemo vas uništiti!

onako nemilosrdno ko da nikad nismo bili gotivni,cepamo im gace u prepunoj prostoriji sa vrhunskim pickama i sve da se svi smeju njihovim malim kurcevima fazon

ollanik
dankan kao se zajebava kad prica da mu je opao kurac i da je mali da bi pokusao sakriti da stvarno mu jeste mali kurac i opao

;(