Prijava

Ma montaža. Makar molim Boga da jeste, jer se trenutno osećam strašno kljakavo.

Kaže da se zove Nicole Frýbortová, ovo joj je specijalnost.
Keep kljaking XD

http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=1146#post_3303592
AHAHAHAHAAAAAAA JEBEMTI SUMRAK

Au ljudi, sad bez zajebancija, 90% onoga sto sam napisao sam toliko preuvelicao misleci da cete provaliti poentu koja je bila da malo zivnemo i peckamo se.

Dva meseca kuka, kune, čupa kosu, na bilo koju rečenicu o Zvezdi da nije neko pljuvanje, vređanje i sl. reaguje kilometarskim postom, malopre kad je video da i skroz random ljudi koji katkad svrate misle da je komplet prso, kaže

"AAA ZAJEBANCIJA JA SAM PREUVELICAVAO IDEJA MI BILA DA ZIVNEMO I PECKAMO SE"
AAAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAA PA NEREALNO

esi mi dobar
kako ide terapija?

Hahah daj jebote ovo svo osoblje pozvali da ga odnesu

AHAHAHAHAHAHA ovaj debeli negde na 2:50 kad pocne da se dere zvuci kao Ren ( i Stimpi). ahahahhahaha

Ovaj klinac ce imati probleme sa erekcijom ceo zivot.

OVO MORA DA SE PREKOPIRA
U Kini ubijaju automobilima, zar ne?

Autor: mondo.rs

Kineski vozači koji u saobraćajnim nesrećama povrede pešaka koji preživi masovno ponovo gaze povređenog dok ga ne dokusure.
07.09.2015. | 21:49 > 21:53 10
A- A A+
kina, tjenđin, eksplozija Foto: Fonet/ AP

Vozači postaju ubice jer, prema kineskim zakonima, ako oštećeni preživi, vozač koji ga je povredio mora da plaća račune lečenja do kraja života povređenog, tvrdi autor Džefri Sant u tekstu objavljenom za portal "Slate".

Sant navodi da troškovi tako mogu biti veći i od milion evra.

"Udari da ubiješ" slučajevi su veoma česti u Kini i postoje mnogobrojni snimci saobraćajnih kamera koji potvrđuju navode autora.

Vozač koji ubije čoveka, za razliku od onoga koji ga je povredio, plaća jednokratnu kaznu koja iznosi od 26.000 evra do 36.000 evra.

Sant je opisao i užasno ubistvo automobilom "bmw" kojim je vozačica ubila dvogodišnju devojčicu, a pošto je udarila, ubacila je u rikverc i ponovo je pregazila, pa zatim još jednom, kako bi bila sigurna da je ubila dete.

Ubice se na sudu izvlače tvrdnjama da se nesreća dogodila slučajno.

MA OSMIŠLJENO. DRŽAVA PODRŽAVA OVO JER IH IMA PUNO

Čudi me da Kinezi te vozače, kao i sve druge bolesnike, ne riješe tradicionalnim trovanjem olovom u potiljak. Jeftinije je.

Bohore realno ne znaju kako da ih se ratosiljaju više. Još malo pa će biti turistička atrakcija, dođi plati ubij kreativno