Prijava

Pa dok iscediš Zvonka XD

Ne znam jesam li Koštunica, ali ovaj mali jebe na više nivoa. Ok, malo je transfer gledati Milana Stankovića dok pušta suzu, ali moram priznati da je i mene pogodilo u organ što ga neki zovu srce.
https://youtu.be/Xs8-0YuBnwg

колко ме смарају ови чајлд шоууови значи прекините. мада јес овај мали пева па пева.

смарају уопште талент шоуои, поготово музички ај јебите се не може свако бити митар мирић смарачи

јебао бих ову мичићку баш јако, опрости шалабе ако овај коментар није на месту због твог емотивног стања али тако је

па то ти је то, сви би да буду певачи а сваки родитељ малоумни би да буде срђан ђоковић, и сад зилиони деце хрле у те шоууове и тамо им неки лоулајф типа зорица буслинг каже да су велики певачи и онда се они сви колективно приме да ће да буду митри мирићи и шабани а реално попушиће га 99 посто.

уосталом сваки фазон 7. човек баш добро пева, а сваки типа 20. ломи.

не можеш да будеш певачина ако ниси добио бар четри пута стаклену пикслу у вугла у некој кафанчини од госта који је пао у севдах, јебали их ови инстант естрадни умјетници

dosadniji su od indijskih serija

Šomi, upratio sam da na vukajliji jebeš staobalno, bolje i češće od Kike boja, pa se oprašta.
Inače, ne slažem se sa vama da smaraju ove emisije. Meni je osvježenje pogledati nekog anonimusa kad ojebe sa pjevanjem, jer nisu drekavci kojima je tata iz Švice platio da snime album i da se reklamira do besvjesti. I oni svi prođu neku audiciju prije nego iziđu pred žiri, tako da ne stoji da svaki deseti zna pjevati. Ok, ima ih da nemaju pojma, ali njima se smijem, pa mi je i s te strane zanimljivo. Na kraju, zaboli me kurčina oće li nešto učiniti od karijere, ovog malog nek sutra satare voz, boli me jajo, otpjevo je dobro i zdrao.

ovog malog nek sutra satare voz, boli me jajo, otpjevo je dobro i zdrao

Gledaj sta mi izlazi kao sponzored kontent na fejsbuku, leptijebem!

http://s2.postimg.org/b9gghaqy1/Screenshot_20160212_171516.png

Chedomila na osnovi datuma rodzenja, jer joj bod gao moch da otklanja nagaze.

Nek pogodi i datum rođenja.