Prijava

Bi li mogli grupu Miligram da klasifikujemo pod post-folk?

Slabo nešto pratim trendove. Videh danas ovu sliku
https://s26.postimg.org/tueaymaa1/14333679_10206951038236648_4948766330878828657_n.jpg
Je l' se to sad gradi neki kult ličnosti Radiše Trajkovića Đanija?

Не гради се култ личности него се пиша по хипстерима и скоројевићима.

Fender Stratocaster, a ha, a kad je to pišanje uzelo maha i koliko je rasprostranjeno? Izvinjavam se, stvarno ne komuniciram previše sa ljudima, ne posećujem forume

P.S. Ne zaluđujem, nego hoću da napravim poster i reakciju na tu temu, pa rekoh da se ne ispalim.

Naleteh slučajno na prvu verziju najpoznatijeg rifa na svetu... delja ga neki matori brazilac, deset godina pre Ričija. Al' sad ne mogu da se setim šta da ukucam na YT... ako ko zna slobodno neka postavi...

e taman ovde da pitam, vec sam pitao na dosta mesta po forumu i niko tad nije znao.

vec jedno par godina pokusavam da pronadjem jednu melodiju, jako poznatu, znam da je bila neka emisija, kroz maglu mi se cini da je nesto za decu, devedesetih, i uvodna spica je bila cini mi se sve bela pozadina, a neko zeleno bice cudoviste kao glavni lik...

uglavnom melodija je bas poznata i ide bukvalno ovako kako cu napisati, znaci samo citajte slova i skontacete melodiju

TTTT TR T TTTT TR T TTTTTT TT TR T, TTTT TR T TTTT TR T TTTTT TR T TTTTTTT TTTTT TTTT TR T

A da nije možda..
youtube.com/watch?v=AB6hMzO79RM

bez super duhovitih upadica molim

Samo sam htio biti od pomoći druže

ahaha ladno je to, hvala radj

jos da nadjem emisiju tu

zovite dzonovana iz dervente, njega sam bas bio pitao za ovu melodiju i tu emisiju