Prijava

Ајде мало, да претресамо зашто:)))

Zato što je početak radne sedmice.....a ja mrzim raditi.....

Zato što ima najviše posla,zato što je daleko vikend,zato što poslije dva dana moram ustati rano,zato što se ništa ne dešava ponedeljkom,zato što svi rade,zato što je smor od dana najveći....

Ја волим понедељак јер ми представља коначан одмор од викенда који уме бити буран. Једино... Ја одмор продужим од понедељка до четвртка па све поново :)

Meni je ponedeljkom najlakši dan u školi, imam samo četiri časa i sve su najlakši predmeti...

Zato što mi dođe prva mušterija koja je usput i držač slova

Ja više ne volim nedelju uveče, nego ponedeljak, čisto zbog psihičke pripreme koju treba da odradim da bi se navikla na novu radnu sedmicu. U ponedeljak sam se već pomirila sa radnom sudbinom, sve do narednog vikenda :). Jedino mi je teže da ustanem rano u ponedeljak, jer nedeljom nikad ne zaspim na vreme, već uvek posle 2h. Ostalim danima se priviknem, savlada me umor. Možda ja ipak najviše mrzim sredu i nedelju uveče.

Ponedeljak je dan kad mi deca imaju po 6 casova. Ostalo mi je OK.

Zato sto imam dvocas iz matisa, fiziku, bios, latinski i psihologiju. :)

Zato sto je kolaps u gradu. Zato sto me ceka zilion obaveza, postar radi i obicno me saceka ispred kuce da mi uvali "plavi koverat" .. zato sto znam da mi je juce bio bleja dan i da ce biti ponovo tek za 6 dana...

Zato sto nikada ne znam kada je.

zato sto dolazi posle nedelje, koju volim ;)

Svaki dan je dobar dan kad se budim nasmejan...;-) ili ako si u penziji...;-)

Najgori dan u istoriji.

прекини да смараш

mene utorak, sreda i cetvrtak vise nerviraju

Воле искупуса немој да дркаш курац по форуму са дуплог и да некропостујеш јебо те кер луди

sto, sta fali temi?

bas se razmisljam da otvorim jednu i za utorak, da mu jebem mater pokvarenu funjarsku kako se provlaci pored ponedeljka, a isto je govno

Vo iz kupusa ne jedi govna jebale te ret teme.

уторак јесте јебен, поготово кад си понедељак слободан.