Prijava

A da se vrati ono staro... Zbir definicija 50 = 1 poster? Previse ima spama i glupih postera. Realno gledano... Moderatori ce imati manje posla oko brisanja spamova i ostali clanovi ne bi bili smoreni dok procesljavaju iste.
Takodje ne bi bilo lose da se uvede slicna stvar za reakcije.

Да ли си свестан колико ће онда бити дефиниција на фору "Дај ми + за постере, душу ти љубим"?

Да ли си свестан колико ће онда бити дефиниција на фору "Дај ми + за постере, душу ти љубим"?

+1

Pa bolje to nego ovaj preveliki spem.

Ma samo treba uvesti da tek mesec ili dva posle registrovanja da se mogu praviti posteri/reakcije/definicije. Da za tih mesec dana nešto skontaju pa nek onda prave.

Vidi...svako malo poneko od nas prođe kroz postere i pobriše ono što je najgore ocenjeno, ne unoseći se mnogo u sadržaj(iz razumljivih razloga) tako da zapravo vi koji lupate minuse na neki način i spremate to za brisanje.

E sad, znam ja da je smorno kad na svakih 20 loših vidiš jedan dobar, ali kapiram da i retardirana deca trebaju da imaju neko svoje mesto u ovom pesku u kome se svi zajedno igramo...

Ma jok! Bio bi haos na defkama zbog boljitka jebenih postera... Ne!

Клинци идите на демотивацију па тамо правите постере децхко!

Вратите дефиницију дана ! или барем популарне дефке!

Ja te postere toliko retko gledam, i to samo odabrane, tako da ni ne primećujem spem.

Zaklano Čeljade
Pa bolje to nego ovaj preveliki spem.

Nije bolje. Sta trebam da procitam 20 losih defki da bi procitao jednu dobru.

Ovaj sajt je popularan...a to treba i da ostane, jel' da?
E sad...kad je nešto popularno, onda svi dođu tamo, a 95% tih koji dođu su netalentovani. A da bi bio i dalje popularan, mora baš svi da dođu(i budale) i tako u krug.
Ne možeš da napraviš nešto što je mnogo posećeno, a zasnovano je na elitističkim principima. Makar ne na internetu.
Sve u svemu, ne gine nam to da treba puno da se briše. :-)

Najbolje da se opet ubaci kašnjenje za izbacivanje postera, mislim da bi pola sata bilo sasvim dovoljno da moderatori pobrišu gluposti.

Sherif_Gile
Najbolje da se opet ubaci kašnjenje za izbacivanje postera, mislim da bi pola sata bilo sasvim dovoljno da moderatori pobrišu gluposti.

E ne mogu uopšte da se setim što beše Kaizen ovo ukinuo, ima negde na mod-forumu ali me mrzi da kopam, a ne može da se gugla tamo...imao je neki dobar razlog, al' da me ubiješ ne mogu da se setim koji. :-))

MakaronMaster

Ma samo treba uvesti da tek mesec ili dva posle registrovanja da se mogu praviti posteri/reakcije/definicije. Da za tih mesec dana nešto skontaju pa nek onda prave.

pre 34 minuta

Podržavam Makarona ovde

Najbolje da se opet ubaci kašnjenje za izbacivanje postera, mislim da bi pola sata bilo sasvim dovoljno da moderatori pobrišu gluposti.

Čini mi se da si već otvarao temu o temu, ipak se ne slažem sa tim

Nešto se mislim, svaki tako neki udar na omasovljavanje sajta se ne bi baš svideo gazdi, ne?
Jedino može da se napravi skripta koja sama briše đubar. Ja nekad objasnih kako bi to moglo i odjebaše me slavno....

E ne mogu uopšte da se setim što beše Kaizen ovo ukinuo, ima negde na mod-forumu ali me mrzi da kopam, a ne može da se gugla tamo...imao je neki dobar razlog, al' da me ubiješ ne mogu da se setim koji.

Opadala posjecenost sajta, kao ti sto prave postere nisu imali strpljenja da cekaju.

Podržavam Makaronov predlog.

Деветар Цокулић
Вратите дефиницију дана ! или барем популарне дефке!

Ovo za popularne defke imas na onom kalendaru, tu su ti najbolje ocenjenje u toku dana.
A bolje da se ne kasni sa posterima jer cesto ljude i necija debilnost nasmeje a i kada ima i gluposti zivlji je sajt jer cesto dodje do rasprave, zajebancije kao npr na definiciji monitor,ili ma ponekim malo provokativnijim ili jednostavno debilnim posterima.