Prijava

Jedino može da se napravi skripta koja sama briše đubar.

Можда кад Скајнет постане самосвестан.

Jedino može da se napravi skripta koja sama briše đubar.

Pa može ta skripta lagano da se mete, ali onda bi bili uskraćeni za definicije kao "mali ker", trolovanje u komentarima kod nekog nesrećnika koji ne zna gde je došao, a pojavilo bi se i nelegalno brisanje nečijih defki(skupi se njih pešes u dogovoru pa mu odma lupe minus i obrišu mu defku/proser/rekaciju) itd...

pa nek kaizen napravi još jednog kleverbota kao što je urrad. bar još dvojicu njih i to je to.
urrad1, urrad02 itd...

A da se napravi skripta koja će da pravi spisak postera za brisanje? Pustiš je da radi, moderator klikne, pojave mu se svi posteri koji imaju mnogo loše ocene, štiklira sve redom i obriše, ako je neki dobar, preskoči ga. To se ne razlikuje mnogo od trenutnog sistema, samo što modetarori ne bi gubili vreme na ručno traženje loših postera.

Манијак

pa nek kaizen napravi još jednog kleverbota kao što je urrad. bar još dvojicu njih i to je to.
urrad1, urrad02 itd...

ahhaahhhaahahhahahahhahahah

Ne slažem se, posteri nisi tako loši, čak sam mislio da se prvo filtriraju pa onda izađu. Često vidim među najnovijim super postere zaredom i brzo neki od njih dođe na naslovnu, dakle kvalitet je ok.
Problem su reakcije, velika većina su čiste gluposti, plagiranje, korišćenje baga da se napravi više govnjivih. Mada, reakcije i jesu možda namenjene toj populaciji jbg, ne umeju svi da pišu definicije, bolje da ima više sranje reakcija nego definicija. Uostalom, ko gleda te najnovije reakcije sem onih koji moraju? Ajde da pogledaš naslovnu, ali da redom gledaš one gifove, to je bzv sem ako si moderator pa moraš.
Bitno da su defke i posteri mnogo boljeg kvaliteta od tih gifova, koji su trenutno najpopularniji i svi živi ih kače po fejsu makar bila čista sranja. Ali sajt živi i od glupih ljudi pa neka prave i kače glupe reakcije.
Dakle, zabole me za te poene, samo je bitno DA SE NE UNIZI KVALITET DEFINICIJA TAKO ŠTO ĆEMO TERATI RETARDE DA IH PIŠU NE BI LI IMALI DOVOLJNO POENA DA NAPRAVE GLUPU REAKCIJU KOJA SE LAKŠE BRIŠE OD DEFINICIJA KOJE IPAK ZAHTEVAJU NEKO VREME DA SE PROČITAJU. Caps je morao :)

Pa može ta skripta lagano da se mete, ali onda bi bili uskraćeni za definicije kao "mali ker", trolovanje u komentarima kod nekog nesrećnika koji ne zna gde je došao, a pojavilo bi se i nelegalno brisanje nečijih defki(skupi se njih pešes u dogovoru pa mu odma lupe minus i obrišu mu defku/proser/rekaciju) itd...

Kapiram. Jebaga, onda je ovo trazenje jare-pare, a kao sto znamo to ima samo u Vipovim reklamama.

A ovo sto kaze Haystack, reakcije su novi posteri, kad se uvede nesto novo popravice se reakcije i itd....

naravno, zašto ne ? stavite i za reakcije.

a na takve defke odma' trajni

Baš ima nešto drugo na ovom sajtu sem foruma?

Ja sam još za, samo da znate. Biće zanimljivije. :D

ja protiv, biće zanimljivije da ne.

Dobro, dobro, svako ima pravo na mišljenje :D

Bolje, u stvari, da ostavite ovako postere, a na reakcije da stavite ograničenje, pa možda i stotku.