Prijava

ovde bismo mogli da palamudimo o nekim fatalnim eksperimentima, pravljenju bombi(tipa anarchy cookbook), otrova itd.
poenta je da nismo naučnici, nego je ovo sprdnja.

meni je trenutno zadatak da napravim termit.
treba mi aluminijum i rđa(u prahu). pomeša se u odnosu 3:8, i zapali magnezijumom.
sad, kurčina, nemam magnezijum, pa me zanimalo dal može fosfor. pošto mi na raznoraznim pitanjima niko nije lepo odgovorio, ja ću da pokušam lolo

itd itd
dajte predloge, recepte..

Ја сам правио димну бомбу тако што смрвим пинг понг лоптицу и замотам те делиће у фолију од чоколаде или цигара. И запалим то и маса више СТИВЕНЕ ХУЛИГАНУ, СТИВЕНЕ ХУЛИГАНУ!

Al Kaida se infiltrilala na sajt. Ovo je regrutacija.

Ja sam pravio black eggs, ono sto imaju nindze, trebad a se uyme jaje obicno, izbusi se rupa na vrhu, izvade se ona sranja sto su unutra, onda se smrvi staklo i ubaci su unutra pa se prako te rupe stavi lepljiva traka i onda se sve to oboji u crno. Kad hoces da zaslepis nekoga, samo slomis to jaje i bacis mu u oci. Rezultat-trenutan i savrseno efektivan.

Sto bre ne kupujete bombe od siptara ko sav normalan svet??

I nece jezik da mi promeni ubuntu...

Мене већ одводи тајна агенција, кажу добро ће послужити моје вештине за изазивање уличних немира попут оних у Атини или Лондону.

Ja pravim bombe sa bezbojnim, nervnim gasom. Uprdim sobu i keva kad uđe opasno se iznervira.

iseckana alu folija i sona kiselina. fino puca.

jednom sam u pljeskavicu stavio malo od svega sto ima u frizideru i pojeo...prilicno eksperimentisanje,a govno je bilo prilicno fatalno

Pravili smo na hemiji skoro dimnu bombu sa alu folijom i lopticama za stoni tenis...
Dobra je, ali mora malo veća da se napravi za učionicu...
Ako nekom treba upuststvo,editovaću...

to redovnu u osnovnoj :)...al ne na casu hemije :)

Kao radili lekciju vezanu za to... (u srednjoj)
I sam ponudi profesor da pravimo, jer posle njegovog časa imali kod prof. kojeg ovaj hemičar ne podnosi...
Nama lepo... :D

Poznajem čoveka koji je sa malim sinom pravio gluposti, dakle kombinovao barut, neka sranja druga, petarde, šibice, uglavnom jednom prilikom je klincu to eksplodiralo u facu, ali se na kraju, posle nekoliko meseci, oporavio :) Još je žena nalazila opravdanje za muža...
Tako da mislim da nije pametno otvarati ovakvu temu na ovom sajtu i davati recepte koji klinci mogu pročitati, ali o tome nek brine gazda sajta, da mu posle neko ne prigovara zbog ovoga.

Ne, ovo što sam ja postovao nije opasno...
Iseckanu ping pong lopticu staviš u Al foliju, to uviješ i zapališ...
Samo dimi, ne vidi se ništa, i užasno smrdi... D:
Ali naravno malo više treba pp loptica.