Prijava

Sve je tu jasno. Vaši događaji i priče, za koje verujete da su se desili ili ostvarili uplitanjem neke više sile, jer su suprotni svim zakonima fizike.

Što se mene lično tiče pre koje godine htelo da me bije jedno trideset ljudi, loše sam procenio situaciju pred šorku. I taman kada su krenuli sa namerom da me izgaze, ispostavi se da sam skroz okej sa devojkom od jednog tu, koji je isto hteo da me lema. Eto tako sam se spasio batina.

zju, svašta je moglo da mi se desi, a bogami i svašta se izdešavalo. Ne prepisujem to višoj sili, već jednostavno, tako je kako je situacija, nema laži nema predaje!, šta se desilo desilo se i šta nije neće ili će se tek dogoditi. Tako da ono...očekuj neočekivano.

totalno je neverovatno koliko puta sam zamalo ubio nekoga...bukvalno...na mnogo razlicitih nacina,mnogo razlicitih osoba...ali slucajno naravno...a to zamolo je uvek bio tren ili milimetar zamalo...

Juče sam slučajno skočio pred voz koji je kretao, majko moja, da sam malo sporije reagovao, sad bih bio u crnoj hronici... Jebemti Novi Sad...

au,jbt...pa kako to?...kako si slucajno skocio,lol?...jesi pao ili sta?

Mene je jednom prebio lik. Sila od coveka. Za glavu visi od mene.

Ma spori su vozovi kod nas Valdemare, siguran si :)

Mene je jednom prebio lik. Sila od coveka. Za glavu visi od mene.

pravi primer više sile...
ja sam bežao ispred voza na železničkom mostu u Šapcu, ali tada sam trenirao atletiku, pa to i nije bio neki izazov, bio sam brža sila.

Mene je jednom prebio lik. Sila od coveka. Za glavu visi od mene.

umro sam :D

Ja sam jednom video pradedinog duha. Ustao sam u nedelju ujutro oko 5 da pijem vode onako mamuran i komiran i pogledam a on sedi za stolom. Odma sam se rastreznio userajuci se u gace. Od onda ga vise nisam vidjao. Valjda je skontao da cu da se opet userem ako dodje i da jos uvek nisam spreman za takvu vrstu komunikacije

Ишао једном поред гробља које је близу куће од друга, ноћ била угрејао месец сјакти се ко нездрав, и идем ја поред гробља, цирка 12 сахати, поноћ, кад одједном се чује са гробља "ПОТОМЧЕЕЕЕЕЕЕ ЗАШТО НАМ НЕ ДОЛАЗИШ НА ГРОБОВЕЕЕЕЕЕ?", ја станем, окренем се ка гробљу и кажем "ТИЋУ ПРАДЕДА САЋЕ ЗАДУШНИЦЕ ПА ЋЕМО ДА ДОЂЕМО СВИ ДА ТИ ЈЕДЕМО НА ГРОБУ, АЈ ЛАКУ НОЋ!" зачу се и одговор "АЕ СИНОВАЦ И ПОНЕСИ НЕКЕ РАКИЈЕ МАЈКУ ВАМ ЈЕБЕМ ЦИЦЈАШКУ, ДОБРА ДА БУДЕ, ЛАКУ НОЋ!". И то је био мој сусрет са вишом силом, уствари закопаном силом.

Bila zima, mi igrali fudbala na snijegu pored rijeke i dokurči nam to i odlučimo da skačemo sa mosta. Naravno, ne u rijeku, nego uzmeš zalet na mostu i probaš da skočiš na obalu. U to vrijeme, to je više bila k'o betonska ćuprija, ravno bilo k'o ploča. I svi preskoče tamo, ja da uzmeme zalet, dođem skroz do ivice mosta, nisam ni primijetio. I buraz poviče: "Pazi, past ćeš!", ja se okrenem i tako me gravitacija povuče. Padnem u vodu, tik pored kamena koji je baš povelik i oštar u pičku materinu, kao šiljak. Kad sam ustao, majica puna moljaca, mulja, snijega. Velike sam sadake negdje dao...

EDIT:
Evo i slikovni prikaz, lolo

Ovo što je zeleno, to je bilo pod snijegom.
http://www.dodaj.rs/f/35/Qd/2zrwfNvY/pad.png

au,jbt...pa kako to?...kako si slucajno skocio,lol?...jesi pao ili sta?

Pa lokomotiva krenula da doveze drugi vagon, nije bilo pištaljke, ja ispred njega, a gledam ortaka koji mi nešto dovikuje, a on kreće i POČINJE DA ME GURA! Kako sam skočio, kao kengur, jebote...

jebote klinac prica kako je ziveo na marsu i o ratovima i o galaksijama... :D

http://www.youtube.com/watch?v=lTAz2Sh6kjw

Играм ја Доту и саиграчи ми пингују да дођем да ганкујем топ кад одједном из шуме Паџ баци куку, кука ме увати и он ме немилосрдно повуче ка себи, крене да ме убија својим токсином и на крају ме одробија сатаром по сред главе. Ја се ту сморим и пошаљем саиграчима ВИС МАЈОР илити виша сила.

Хахаха ШОМИ јеботе и мени се исто то десило неки дан, само сам ја упалио аватара са наиксом! БИО САМ ВИША СИЛА МАТОРИ!

Upravo zavrsih partiju sa padzom, unistio ih, pogotovo zbog toga sto je icefrog uradio za novi etheral, znaci bacis njega i bukvalno pojedes koga hoces sa ulty-jem. Smesno. E TO JE VISA SILA. Jos kada to uradis nekome tipa traxex, hah.

Vracao sam se jednom kolima uvece iz pravca Panceva prema Vrscu.Auto mi je nesto bio ukurcu i nisam mogao da razvijem vecu brzinu od 50-60kmh.Bilo je automobila koji su mi besno svirali jer sam sporac.Prohujali su pored mene poput vihora.Negde ispred sela Uljma naisao sam na saobracajku, dva tipa sa BG tablama koji su me prethodno presisali su udarili neke cigane u zapreznim kolima i poubijali su i konje i ganfere.Lesevi su razbacani lezali po njivama.Sledio sam se jer mi je palo na pamet da sam zbog falicnih kola zaostajao.Da su mi kola bila u redu mozda bih ja udario neosvetljena zaprezna kola.Brrr

Vracao sam se jednom kolima uvece iz pravca Panceva prema Vrscu.

samo da kažem ne volim Vršac, pored Čačka jedini grad koji ne volim. Ništa lično naravno :)

Имали смо тренинг заједно са неким атлетичарима, јебемлига, бацачи дискова. И лик има једно два и десет, матер му, зафрљачи онај диск и лети чудо ко лудо, ал' право у правцу моје главе, и пада оно, а ја трчим и ништа не примјећујем. Елем, имали смо неку фору на тренинзима кад трчиш овај што је иза тебе те зове да се окренеш, а неки од момака који су испред тебе чучне и ти се скобељаш по атлетској стази ко пичка. И трчим ја, дахћем, срце пумпа, вене набубриле.. Трчим а диск лети, и одједном ме зове овај друг, ја се окренем и трас, да нисам пао преко леђа једног фактарда диск од неколико кила би ми вилицу расуо по тартан стази и не би ме више мајка живог гледала.
Први пут сам се осјетио сретним што сам пливао по тартану, јебешмисве

Meni se nije do sad prividela nijedna viša sila ali sam čitao u nekim novinama o klincu koji priča kako se seća kad je bio legionar. Mada, često imam neke fleševe kao da sam bio u Francuskoj za vreme drugog svetskog rata i slično.