Prijava

idem kod kuma na ručak, ne znam

Eovako: uvertira: supa od krompira, zaplet: dva komada svinjetine u nekom krem sosu, riža, pomfrit, salata, epilog: puding od čokolade.

роштиља и јаја

ja necu nista jesti, al devojci sam napravio mafine i stavio prsten verenicki unutra da ako pristane, joj bogo al sam anksiozan

tražićeš ti prsten u vodovodu i kanalizaciji kako god da okrenes

Uvertira čorba sa:Srnetenom, Divljim Krnkom, Teletinom, Zečetinom, a onda domaća krmetina pečena, a ima i nekih voćnih kolača ako budem mogao disati posle

Ima Cvekle, Karfiola, kiselih krastavaca, sira lololo

Neki juneći ramstek, platio sam ga boga oca, kad ga izedem, namerno neću pet dana didem u WC, da se što bolje iskoristi.

Grofe, ne zadržavaj hranu u drobinama, tj. crijevima, to pravi one rakove svukuda po tebi.

Jebote jesi se prosrao od te marinade i kakvog je ukusa? limunobosiljkastolukastokafenivrganjastobademasti-ljutkastopasuljastoparadajzobundevast?

Nisam, odlično je bilo, zamalo mi svastika dala pičke kad je probala.

Занима ме могу ли да се прже јаја на претопу (мочи), решио сам данас да добијем инфаркт.

Zašto da ne, samo proveri da neko prethodno nije u moču sipao deterdžent za sudove da malo odmasti ako je moča ostala u nekom plehu.
ja to iz ličnog iskustva.

брате што би то ико радио

ово је сипано директно из пржуље

ručavam iz jebačeve pržulje

saundz drti

Pa nije bilo namerno. Sipano da se odmasti pleh, a niko nije bio obavešten.

Bač, nakon ručavanja prženih jajoa u maščini sferijem:
http://drawception.com/pub/panels/2012/4-5/zDZYet2qZe-8.png

како да спремим шампињоне, пилетину, павлаку, младе кромпириће? Коју салату уз то?

оћу да спремим пилетину са белим луком па ми реците шта још да метнем да то личи на нешто

Možeš prvo piletinu da protrljaš sa limunom da bi bila mekša, začiniš je potom (so, biber, nešto zeleno ako imaš gajbi ili, tipa, krneš vegetu lololo:) i lagano ispržiš na masl.ulju (nebitno koje je, realno). Kad bude rumeno, štatijaznam, dodaš krupno nasečen beli luk, na listiće, cepneš malo vode da se krčka i pustiš 15-20 min. Posle ljuljneš pavlake unutra i do jaja! Možeš kao prilog testo ili krompir...

фалати одо купим павлаке