Prijava

Jebote Bog, kako bi zagorilo? Šta bi ti to radio da upropastiš ručak? Ne mogu da shvatim ljude koji neće da nauče kuhati sve i svašta. Nije teško, samo treba oznojiti guzicu i ne bojati se.

зато што бих заборавио да сам уопште укључио шпорет

kako si ti napaćen čovečuljak seltiče
hahah neverujem

E, Bač, to je srpski problem broj jedan: Fokusirati se na ono što radiš. To je zapravo najbitnije pravilo kuhinje, ne idi od šporeta dok ne dovršiš hranu koju spremaš. Dakle, nema tv-a, kompa, zvona na vratima i sličnog.

Neše, zašto sam napaćen? Volio bih čuti objašnjenje.

Neš, nisam htio objašnjenje koje ti želiš reći, nego ono koje meni paše da čujem ;-)

Danas jeo gra crveni onaj meksički što džigare obrće, naravno uz kobajsce. Sutra ću praviti maslenicu i jesti rukama ko baja.

Maslenica ti je prazno slagano tijesto. Pita s ničim.

то се зове празан бурек

каква форица из 2012. реци

kao masnica nešto?
koja je poenta praznog bilo čega, ljucka je priroda da trpa sranja u sve

Tačno, kuratore, masnica je sinonim. Ne postoji prazan burek, amateri jedni. Otpor sveburekizaciji! Burek mesožderima, pite narodu!

P.S. Vidro, kao moderator, ubuduće piši pravilno, "ni s čim". Hvala ;-)

Prazan burek je samo bez mesa ^_^

- Oš bona da ti napravim masnicu?
- Mere
- Baaaam, sunce ti kalajsano!
https://pbs.twimg.com/profile_images/466779062128488448/0yMNKSZ4_400x400.jpeg

Jamačno, grofe Ništica!

s nicim

kurcom te spicim

Maslenica, masnica je baš ovo što Grof reče - ali princip je ovaj: sipaš pomešan sir i vrhnje u sredinu (ko zna šta su basa i vurda skontaće), privučeš činiju ajvara, ljutog, otkineš rukom komad maslenice pa ga upotrebiš kao kašiku da zagrabiš onu mešavinu sira i vrhnja, a onda kašičicom nabaciš odozgo malo ajvara i to skrljaš uusta. ako ne usereš majicu do pupka onda nisi jeo kako treba.

Eeeeej, ljudi moji, ko nije bio u Ramazanu na Iftaru kod prijatelja taj nije jeo maslenicu...