Prijava

Nagriza pivo, omeksa meso onda skoro pa se topi u ustima. Nemam pojma koji se procesi desavaju ali bude bolje negonkada ne.

Nisam ni rekao da kuvam pricam o rostilju i kotlicima. Uostalom duvaj ga.

srbendo, idi uvlači se u nečiji šupak, nemoj da sereš ovdje sa nekim izrazima poput ljutine i ostalim govnarenjima.

Da, bez vode. Ja sam stavio sok od dva limuna i po 2 kašičice gustina i sode bikarbone. Ne treba meso biti skroz potopljeno u ovome, već se često miješa, zamisli, rukama.

aha, moze ako ga muljas jbg al zamisli da spremas 3kg mesa kolko ti limuna treba brt ne isplati se

Kizo, pivo, kisela voda i bilo šta što malo nagriza se redovno koristi u kuhinji, bilo da omekša meso, bilo da poboljša/pojača ukus.

Pseto, ako ima više mesa, staviš više sode ;-)

Pitam jer smatram totalnim nemačima pojma idiote koji zalivaju pečenje pivom u toku pečenja.

I ja. Samo ne znam kakve veze ima ovo sa tim

Pitam zašto stavljaš meso u pivo, jer me zanima kakav efekat hoćeš da postigneš. Dobio sam odgovor. Zadovoljan sam istim, jer ne radiš to zato što si vidio da to radi vrsni idiot na reklani za Jelen.

vino je dobro(prenubina sam za kuvanje i przenje,ali nisam za jedenje ;))

A ne ide mi vino uz rostilj brt vino je vise za neke piletine, morske plodove i to

i gulaš :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Spremam za sutra:

http://s17.postimg.org/pjwc6g28e/DSC00470.jpg

Dakle, na ulju krčkam 5-6 češnjeva bijelog luka, dodao pokile šampinjona, nakon 10-ak minuta krknuo 2 dcl senfa i šaku oraha. Na kraju još malo bibera i eto.

Sel, ovo je ok ako je salata uz nešto brt

Koliko dugo mogu šampinjoni da stoje kad ih obradiš?

Dok ne pocrne, dan max

E nije, senf ne dozvoljava da pocrne :-)

EDIT: Naravno da je uz nešto, sutra ćufte pravim.

sta rucavam? pa mater ti jebem filete

Danas musaka od krompira, još je samo moram preliti sa 2 dcl jogurta u koji sam sitno isjeckao 6 češnjeva bijelog luka

http://s10.postimg.org/wbgdjfryw/DSC00483.jpg

Sa čime još ima musaka? Osim krompjera tj mesa