Prijava

forget-me-not
Šta fali tikvicama, samo nešto izmišljate... Ja sam ručala sarmu, najbolje jelo na svetu :)

Ćao, malena, zboriš lepo i tačno.

и ја јео сарму ал тек скувану дакле ко да је нисам ни јео јер није ни за шта док не одстоји два дана

нисте ви гладни...

Jbg, Marko, tebi se ne može ugoditi :)

Daj slike desi gola da viš da nemeže

нисте ви гладни...

Ključna rečenica, pašče. Da ne jedu dva dana, sigurno bi kurcem konzervu otvorili. Nego, upravo je gotova maslenica (iliti masnica), pa će sa kajmakom da se jede:

http://s18.postimg.org/m7tg5jcmw/maslenica.jpg

ŽENO, OŠ TI NAPRAVIM MASNICU!

Vidi ga mali ker, ker, aj na pitu!

Ma zajebite ta sranja, hocu fazon nafilujem piletinu fetom, pa urolam pancetom fazon, zapecem sa nekim drkackim sosom, serviram sa slatkim sosom od smokava i tako nekog kurca, tako dajte ili odo na kulinarku

Armine koji nelol
Nareži i udri

Bohore grešiš.
Nači samo bahato samo piletina u gorgonzola sosu.
Mislim voleće te luda i ako joj narežeš sapunjare, paradajza i sira al ima će nisko mišljenje o sebi.
Ribe koje imaju nisko mišljenje o sebi možeš da pokupiš i sa bajsom, ne treba ti BMW. Kontradiktoran si jbg

Pa kad se vec cimam i spremam da bude nesto top top, mogu ja da odem i na pljesku svaki dan al nije to to jbg, a volim da spremam tako sranja, a nikad nisam imao prilike do sada nesto tako ozbiljnije..

Moja varijanta (od subote za 2 osobe):
1 Dor blue sir (buđavi sir ima u maxiju trogao to je oko 150 g)
1 mala pavlaka za kuvanje 250ml
Biber
so
U dublju posudu (džezvu npr) sipati pavlaku i pre nego što provri dodati izmrvljeni sir, dodati so i biber i mešati dok ne provri.

Gorgonzola sos (kako treba za 4 osobe)
250 edamera
100 gr gorgonzole
250ml pavlake za kuvanje
Zeleni biber
Limun
So
Beli luk
Peršun svež

Sistno sitno naseckati pola čena belog luka. Narendati edamer i izmrviti gorgonzolu.
U pavlaku dodati beli luk i narendanu koru od pola limuna. Pre nego prokuva (na tihoj vatri) dodati sireve, so, biber i mešati dok ne provri. Skinuti sa vatre i dodati peršun.

Sam sos je odličan i preko kuvanog krompira i zelene salate uz piletinu ili penje.

Deky bnjm vozim prvenstveno zbog sebe kurac da mi poveća jebeš ribe

To deki to se trazi, moracu da probam za par dana, posto sam juce sa sirevima..

Ne mora striktno piletina takodje..