Prijava

A šta od hrane ima u ponudi? Šta je vlasnik restorana u horoskopu? Neki gulaš, čorbasto nešto bih uzeo.

pasulj sigurica

U restoranu rekao sam PASTE ! eventualno neka salata, cezar npr. Zavisi od doba dana, prilike itd.

Natur sniclu sam stukao, dobraaa

Paste su bas skupe jbt

Сендвич с поханом тиквицом, додао мајонезу и кечап

pseto88
pasulj sigurica

+1

Danas paste od juče

znači copy/paste

:D

Sutra ovo što je Čukica jeo danas, ali uz faširane šnicle.

Donio pajdo iz Izraela njiov pravi humus, jedem humus već 2 dana, sutra ću završit kilu čitavu xD

Danas bila pita sa gljivama, sutra je na meniju pohano bijelo meso, a kao prilog grašak i bijeli luk kuhani na pari.

tema lepo kaze sta DANAS rucate, nemoj da skreces sa teme ok

Brt, ne sećam se šta sam danas doručkovao, a kamoli šta danas ručavam, a tek sutra velika je misterija

Armine, piši šta puckaš, a to koji je dan, obrok ili vrsta hrane, nebitno je.

gomila povrca i cevapi.isekao pakovanje sampinjona na pola,papriku na sitno,praziluk,sargarepu...sve to stavio u vatrostalnu ciniju,preko cevapi.prekrio folijom.cekam da ispari voda,skidam foliju da se zapece. i jos pire krumpir.naravno i gomila zacina.

Pileća prsa sa krompirom, dobro začinjeno, mislio sam kečap da ubacim ali nemam kečapa, a majonez ću kasnije da razmažem....

1. Danas jeo slagani burek sa domaćim kiselim mlijekom.
2. Sanitarni, to je blasfemija!!!! Ne idu ćevapi sa vodom nikako. Iscijedi tu vodu od povrća i nastavi spremati kao i što si planirao.
3. Širkane, majonezu odmah stavi, ali tanki sloj, da samo malo zamasti piletinu, i da budu ljepše slike kad šalješ Džejmiju Oliveru i Lepom Brki ;-)

Danas sogan-dolma za ručak. Djeca dominiraju, ja asistiram.