Prijava

Postoji tri stepena posnosti kod praseta: 1. Glava, to je najmanje posan deo, možete je ostaviti u zamrzivaču da se nađe dok traje bajram
2. Zadnji udovi i rep, to je dosta posan predeo svinje i preporučio bih ga trudnicama i dojiljama
3. Najposniji i najljepši deo svinje jesu rebra i moja je preporuka da se serviraju uz kupus salatu. Uživajte!

Ženu sam poslao kod njenih za vikend, i sta da rucam, mrzi me da idem do kafane, pogledam u frizideru ima neka tunjevina. Reko aj cu icepam to, sta bilo.

Pa rekoh, da l ima neki recept za tunjevinu iz konzerve. Sad mućkam nesto trenutno, cu vim da l ce bude dobro il cu idem u kafanu.

sllanik te pito neko nesto tebe, sacu te posollim ja tebe sitnom sacmom, pisaces iz dupeta ko kvocka

Skočko, prvo treba da mariniraš flam nekih pola sata u ovome: 2 dcl ulja, puno bibera, vegeta, bijeli luk

Isječeš 0.5 kg krompira (deblje nego za pomfrit), 2 glavice luka sitno, mrkvu na deblje pločice, sve to baciš u ćasu, naliješ vode na dno i pečeš nekih 45 minuta na 180° - 200° C, uz okretanje mesa i dolivanje vode.

ahahha ovo su ona boxerova gowna :D

LOL Boh, jel ovo za osam ljudi?

koliko vidim bohor se najbolje rani.ja za rucak jedem corbasto uvek.pasulja, boraniju, grasak itd znaci nista spec

A ko još kad kuva i sprema kući računa u porcijama.
Vučeš seno, obališ prase 30 kg poješće se. Imam i kera jbg

Lab grašak koji kuva moja baba ja bi menjao za svako meso. Od onoga što tetka kuva npr bi radije jeo šoder

ja nisam neki ljubitelj pecenja ali ovo tvoje domace, brizljivo iseckano bi slasno pojeo.normalno da nevolim ono uzeglo jos ko zna cime rane te svinje i spremaju preko kurca,kuvar je najbitniji moj tetak je profi kuvar i jos je talnetovan i voli to da radi verovatno bi mogao i soder da spremi da bude ukusan

ja mogu da uzgajam samo ljutu papricicu, eto to mogu da imam domace.sve moram da kupujem da gledam da pazim da me ne zajebu i sta se desi, pre neki dan jedem pasulj i naletim na nesto tvrdo, zamalo nisam slomio zbu.pogledam sta je, vidi se da nije kost od mesa, lici na kamen.pitam jkevu sta je ovo kaze ne znam ni ja.uzmem jebenu lupu da ga proucim i definitivno je kamen.mali okrugli kamen sivobele boje velicine zrna pasulja/

Pretpostavljam da je ovo dorucak?

E a jedes li leba uz krompire?

Doručak. Ne jedem hljeb uz ovo, zbog dijabetesa, jbg.

Pitu sa prazilukom. Moju omiljenu inace ako nekoga interesuje.