Prijava

Zanima me kako ste vi reagovali '98. kada je Mijatović pogodio prečku protiv Holandije.Ja sam bio mali pa se ne sećam,ali sudeći po raznim pričama koje sam čuo bilo je lomljenja nameštaja, pa čak i smrti od srčanog udara.

upravo sam završio osmi razred tada, i mislio da ne možde gore da bude u srbiji zbog te mijatove prečke. kako sam se zajebao samo....

Па на пример мој ћале је седећи у фотељи у тренутку погађања пречке скочио и ударио у сто (орах, тврдо дрво) коленом које га је болело наредних недељу дана. :)

Ja sam nemo posmatrao dok je ćale lomio daljinski preko kolena. Ništa specijalno. A da. Nemo jer nisam smeo da progovorim nekih sat vremena. Ni keva takodje.

Ja sam plakao.

I ne mogu da vjerujem da je neko otvorio temu o prečki, ja već pola sata razmišljam o tom momentu, čak sam i na onu temu okačio snimak!

Kakva telepatija!

Mater jebem onu nesposobnu, a toliko sam ga volio!

Ja ga i sad volem. Iako je crnogorac sto mi ljudi npr nekad zamere i igrao za Partizan a ja Delija. Nema veze, gotovim ga jako. Nzm što. Objasnio je lik prečku i rekao je realnu stvar. Jebeš ga

Само што нисам разбијао рекет него сам рокао на празно. Руком.
http://gifs.gifbin.com/012012/1327602484_tennis_rage.gif

http://vukajlija.com/mijatoviceva-precka/139098

Ja bio na terenu. Gledali TV na agregat, a pokojni ortak posle iz besa isekao drvo u avliji sa Dshk-om koji je bio montiran na džipu.

Ja sam samo popio 2x10mg diazepama.

te 98-e sam i poceo da gledam tekme onako ozbiljno.jesam bio klinac,ali dobrose secam.dusa me boli i dan danas.mnogo volim fudbal.
Secam se da su u najavi za tekmu prikazivali intervju sa ulica holandije,gde su pitali prolaznike da prognoziraju rezultat.neka babuskera rekla 2:1.ako je ikad budem sreo,koske cu da joj polomim.upamtio sam lik.

Е та пречка се и дан данас тресе :)

Skenjao se surovo, bio mi je idol do tog trenutka. Al kao da je sve najavljivalo da će to da se desi. Sećam se da je u svim novinama pisalo kako Mijat nikad nije promašio penal uz Ronalda valjda jedini a da šutiraju često. Sećam se da je bio intervju sa nekim iz njegove porodice a izjava je bila tipa: ne mogu da gledam kad izvodi penal izađem iz sobe ili tako nešto i on uvek pogodi. Prizivali smo tu prečku jebala ga ona da ga jebala!
Jeben trenutak, mnogo smo mogli al se nije dalo. Inače gotivim Mijata i dalje ali ni blizu kako sam ga do tad gotivio.

.neka babuskera rekla 2:1.ako je ikad budem sreo,koske cu da joj polomim.upamtio sam lik.

Ахахахахахаах!

Иако сам тад имао тек 7 година, тачно се сећам целог дана. Прво сам код једне бабе био у солитеру једном и тамо цела фамилија гледала утакмицу. Тад је све још било ок. На полувремену ме одведу код друге бабе где сам требао да спавам, и тачно се сећам гледамо утакмицу само баба и ја ваљда. Остали се раштркали, чак ни деда није био ту. Пречку сам и некако преживео, али Давидсов гол никако. Тачно се сећам како баба гаси тв и гура ме на неки кревет да спавам, а ја онако окренут према зиду и зкроз прибијен уз исти плачем. Био сам сигуран да ће да нам се врати две године касније...

После тога, ко зна колико хиљада утакмица сам одгледао, колико голова и промашених пенала, преживео све успехе и неуспехе (којих је било много више додуше) нашег клупског и репрезентативног фудбала од друге лиге до светског првенства, догодило се толико ствари које су у мени изазвале и бол и тугу и муку и нервозу и бес, али никад нисам ни близу суза био... А фазон што тад нисам ни капирао да нас је тај промашај уназадио фудбалски много много...

Kameni brate ja glavu dajem da niko nije voleo vise da da gol od njega u tom trenutku al sta ces jebes je okrugla i bez drske. Fudbal je to eeej...

Сад читам све ово и и даље не могу да верујем да је промашио...
Дакле реакција је била:
Да л' си промашио, соме један један соме?

meni je prva bitna prečka u životu bila ona piksijeva '90 protiv argentine, imo sam 7 godinica tada, al me sećam se ipak zabolelo nešto unutra iako nisam najbolje kapirao fucu tada...čudo kako glavni igrači u odsutnim momentima maše...

U tom trenutku sam uhvatio najbliži predmet pored sebe i slomio sam oklagiju. Preko koljena je prelomio, ono muški. Keva nije mogla da izvuče kore za pitu i jeli smo mesni narezak za kaznu.

meni je prva bitna prečka u životu bila ona piksijeva '90 protiv argentine

Tada je Ivković odbranio Maradoni...
Piksi i Maradona su ispali najgori tada. :-))

http://vukajlija.com/forum/teme/21911-sportski-neuspesi

Иначе ово је тема коју сам ја пре скоро две године отворио, и има много постова и о томе и о уопште називу теме. Онако да се убедариш скроз...

jedina svetla tačka, ivković na golu, odbrana maradoninog penala, nije mala stvar.
voelo bih ponovo da odgledam celu tu tekmu.

једи говна пеки опет сам се сетио аустралије распале и красића... ШУТНИ ЈЕ ПО ЗЕМЉИ МИЛОШЕ

и холанђани смрадови класични укењало их деведесосме серем им се краљици у шешир.. ал нека нека, јебаће њих шешељ