Prijava

Nemojte samo da ih hvalite.

ne znam...ja vas pitam...

mi doma moramo svi glasat za broj jedan, mnogo se sviđa mojoj ćerki. digla je cijelo bratstvo i okolna plemena da damo svoj glas. eto. inače, pratimo, simpatična je emisija. moj favorit je ovaj što upravo sad pjeva.

Pratio sam dok su dolazili oni rastalentovani, sad je dosadno nekako.

e Paninaro, taj je i moj....

Ја бих воло да победи Владо Георгиев. ♥
http://www.youtube.com/watch?v=WhSzMCf_RIw

Vlado je kralj, totalni. Pobediće on.

evo, došo radjard da nam u svom kul maniru nešto objasni.

Radjard ima sluha, slušaj čoveka.

ja sam mislio da se tu kace neki spotovi, neki nesto od ovih sto pevaju a ne da bude samo da ih hvalite...

taj neki fazon...

a ne ovo sto radi radjard, on je super mwa, mwa...

Ona pička što je pjevala od Šabana Bajramovića i ova plava što je pjevala pjesmu "Brojanice" ili kako se već zove od Jelene Tomašević su me oduševile, ovi ostali su mi onako, niko mi nije ostavio neki prefantastičan utisak, samo ove dvije cure što sam rekao...

nadam se da će večeras ispanuti onaj što je pjevao onu pjesmu od džinovića. ili ova što sad pjeva. i svaki sledeći što je odabro narodnu pjesmu.

ovaj sto je pevao od Dzinovica, pojma nema...

al lici da ima zescu vezu...

jesi vidio one postere što su mu navijači držali, original kao posteri koji preplave grad kada pjeva neki srećko u nekoj lokalnoj kafani. radi čoek, ne zaebae se, pjeva za pare, napunio se ali mu treba i diploma da sve bude potaman.

Kako se zove ona pesma sto se cula u pozadini? Cuo sam samo: I'll be there.. Trazim tu pesmu vec mesecima...

a i ova crnogorka malo ide na kurac...

SRBIJA je ovo BRE!

vjerovatno će ona pobijediti. vi ćete se po običaju podijeliti a za nju će svi odavde da glasaju :))))

Pumpadžija objašnjava.

Мрзим такмичења у којима се форисра један тип музике. Све неке сладуњаве песмице као што су песме овог црногорског Бугарина Георгијева, или са прелазима у благотурску музику типа Самарџић и слично. Јеботе, досадно је, нема разноврсних певача и било чега, а што се гласовних могућности такмичара тиче, њаааах, нико нема моћан глас, продоран или карактеристичан, глас који јебе. Све је као створено за шаблонску музику.
http://www.youtube.com/watch?v=9RCxJPVo4Ws&feature=g-like