Prijava

Sinoć je u LŠ dat gol kakav ja za svog života nisam video. To jest, jesam, Kanu ga je dao, ali se izvinuo i tražio da se meč ponovi zbog tog incidenta, tako da je ok, ispao je čovek. Ali ovaj.. Ova čamuga jebena, ovaj nije normalan. Znači, mrzim da vredjam stvarno, ali ovaj retard je prešao sve granice retardisanja i uradio ovo.

E sad, kolika mentalna sirotinja moraš biti da se usudiš da odradiš ovako nešto?
Obeležen je do kraja života kao djubre od čoveka, kakav god igrač bio.
U mojoj beton ligi gde sudim se ovo ne radi, nego i oni seljani pošteno vrate loptu i aplaudiraju jedni drugima jer razumeju šta je jebeni fer plej. Uglavnom, transfer hejta i blama:

http://www.youtube.com/watch?v=BM0K4fzrnOk

Има ли право судија да поништи овакав гол?

замисли ти њега, ЕЈ!

Убио је фер плеј :)
Е сад причао ми стриц да је Партизан искористио једном ситуацију слично овој. Требали су из аута да врате лопту, али требао нам је гол и ћао фер плеју и постигли гол. :)

Кад сам видио само сам чекао да прослави па да пљунем екран, каква пичка јеботе.

Tipični ciganin. Još se pravi lud...
Trebali su ga istući i izbaciti loptu u aut da bi došla pomoć po njegovu pičku.

ma šta te bole brige čavez, osim ako si nadrk jer te možda sjebali golovi na toj tekmi na tiketu:)

Аууу... Који резултат био пре тог гола?

Champy
Luis Adriano*

Ја баш гледам, шта овај Луис Фабијано, је л' тај још жив? :Д

Има ли право судија да поништи овакав гол?

Мислим да јок.

hahaha klasičan ciganin, baš me zanima šta mu se dešavalo u glavi kad je krenuo prema golu...ovo je ravno silovanju dvogodišnje bebe...
Nema sudija pravo da poništi ovakav gol. Da sam trener momentalno bi ga izveo napolje

Adriano, ne Fabiano, ja se zakucao nešto, haha, jebiga.
Uglavnom, nema pravo da ga poništi, jer igra je u toku i nema razloga da se prekine, kao ni razloga da se poništi, samo što moraš biti takav lik kao ovaj šupak da uzmeš poklonjenu loptu protivniku i daš gol. To jednostavno nije prihvatljivo. Još pred milionima gledalaca širom sveta da odradiš to i da se čudiš što negoduju. E moja sirotinjo.

Klasičan pajvan, zinulo mu dupe samo da postigne gol. Trebalo bi da postoje neke kazne za ovo nepoštovanje fer peja, da se sankcioniše pored toga što će do kraja karijere da bude označen kao govno od sportiste. Kakve je sve incidente pravio Di Kanio pa je pokazao svima kako se ispada kralj ono kad je uhvatio loptu ispred gola jer je protivnički golmana bio povređen.

Свако има право на своје лудило.

Kakve je sve incidente pravio Di Kanio pa je pokazao svima kako se ispada kralj ono kad je uhvatio loptu ispred gola jer je protivnički golmana bio povređen.

+11111111

Stvarno sramota, nešto ovako nisam video!
Ozbiljno ne vidi se, piše da je klip uklonio korisnik, tako da bi valjalo da edituješ i okačiš ponovo link koji radi da bi mogli videti to.

Govedo.
Mogao je posle i pet komada da da, džabe mu je.

Boli ga tuki, ovo će se brzo zaboraviti, a ostaće upisano da je postigao gol u LŠ.
Da je sisa, sisa je, ispao je p**ka pred masom ljudi.

Класично циганисање.