Prijava

Gledam sinoć neki film i spremaju se da elektrifikuju lika i donose mu poslednji obrok pred paljenje. Tamo ima i sladoleda i pilećih krilaca pošto je lik čamuga i pasulja, opet pošto je crnac i svakojakih drangulija...

Pitanje je sledeće, kad bi Vas ograničili na poslednji obrok, šta bi to bilo?

Ja bi izabrao dvijetri sarmice, ladne iz frižidera, paštu sa gamborima i tikvicama i da zasladim sladoled višnjajogurt 3 kugle iz Martine. (najbolji sladoled u poznatom univerzumu, oprostite na reklami).

Uf, prava tema :D Karađorđevu, malo ćevapa, krompira ispod sača i palačinke bi odradile posao.

stojin klitoris

Kako spremljen, budi određeniji!

Пешес комплет лепиња и кило и по јогурта.

Stojin klitoris +1 Živ.

Пешес комплет лепиња и кило и по јогурта.

Ako te oni ne bi ubili, a ovo bi te ubilo sigurno.

sveže dinstan u pičjem ceđu!

Ako te oni ne bi ubili, a ovo bi te ubilo sigurno.

Боље холестерол него струја.

Ja mislim da sam već video sličnu temu, al' ae da ne kenjam previše.

Rižoto s lignjama ili bilo kako drugačije pripremljene lignje, ne bih se bunio ni da mi daju rezance sa sirom, nekoliko tepsija naravno i za dezert krempitu bajo moj.

Uf, sacam gladan.

Jbt, kako možeš da jedeš lignje, meni su jako gadne :) Ja cepam najčešće Meksičku hranu, Tortilje, Burito i te gluposti...

Progut'o mi post jebote...

Volim ljugavo :D uf da, tortilje kidaju.

Komplet lepinja(pršut, jaja, pavlaka, puter;na moj način lol), slabo pečen peper stek, pica iz Palerma, za predjelo grčka salata. Za dezert Pain au chocolat, medenjaci i krofne iz Meka. Pio bih Tonik i na kraju svega neki punoletni viski i cigara.

Lepinja iz Čačanina pod obavezno!

Kiflu.
EDIT: Iz pekare Sunce.