Prijava

ima pun kurac reklama, stic ces da ponovis nesto bar

odgledao sam ove sezone tri utakmice begalsa i to je to, gledaću stperboul ako ne zaspim a ujutro u 5 idem na teren, jebeno

навијам за патриоте у финалу

Ja iskreno navijam za Sijetl Sihokse, ali ću normalno čestitati i Brejdijevom timu ako stigne do trijumfa.

New England ako misli da dobije utakmicu mora da zaustavi Linča tj kompletno trčanje. Sa hvatačima Sijetla će lako izaći na kraj, možda budu imali problema sa TE Lukom Vilsonom on može da ih jebucka kratkim hvatanjima.
Trebaju im brze i česte 3&out situacije Sijetla tj da njihova odbrana provodi što manje vremena na terenu a Brejdi će onda imati loptu u rukama i kontrolisati tempo ( a Edelman i Gronk će biti egzikutori). U tom slučaju će biti utakmica na mali broj poena do 30+ zbirno.
Ukoliko odbrana Sijetla bude provodila dosta vremena na terenu biće poroznija i dokrajčiće ih trčanjem Lagereta Blanta.
Za Sijetlov napad će biti ključan Vilson tj njegova glava i pametne odluke (pošto zna da krene da brlja i da pobedi crnac u njemu ). Naravno i ofanzivna linija koja će ga štititi. Ukoliko odbrana NEng bude bila dugo na terenu uništiće ih Linč u drugom poluvremenu.
Odbrana će valjda biti na nivou.

PEJTON MENING JEBE GOGU SEKULIC!!!

uu taman amerski komentator

jel još igra vejn grecki?

što je kao napeto sve se kurče jedni drugima onako koškanje al nema leba da se pobiju a?

inače ne znam za koga da navijam, ciganski mi da navijam protiv patriota kao zbog toga što kidaju poslednjih brda godina, a brejdi je kapiram kompletan čovek gotivac

Jbg teško da će biti makljanja nekog, ne igra se svakog dana ovakva utakmica neće rizikovati isključenje.
U Srbiji ih ljudi ili obožavaju ili preziru, nema sredine. Ja ih poštujem, a Brejdi mi je uvek bio bolji od Meninga.

imao je desno onoga, koji penal ovaj brejdi

au brejdi jebote kurac

gotivimbrejdija iako je retard

Linc ubjedljivo najbolji raning bek, zajebi i lejsija,i blanta,i mareja i sve

Odbrana Petsa jebe za sad da ih ne ureknem, ovaj Edelman jedan mnogo gotivan lik