Prijava

Upravo skidam kol of djuti 2, uželeo se nešto... pa reko da proverim da li ima zainteresovanih da pikamo multiplejer preko garene...?

Ako mislis na onaj stari kol of djuti 2 (drugi svjeCki) taj sam kuvo do prije po godine, preko x-fire, i imam ga jos instaliranog, al sam ispo iz fazona.

ууу ја бих играо, ал се не разумем у то, мораш да ми објасниш како то иде...

Da, na njega. Ma i ja ga dugo nisam igra, baš zato i skidam. Pa sam kapirao da bi mogi da se organizujemo da cepamo ponekad. :))

Ma samo skineš kol of djuti i registruješ se na gareni, to ti je to :D

Двојку ја пар година несум играо, а јебао сам кеве.... Ако се договоримо, што не бисмо опикали....

Joj kad se setim u lanu kad se igralo...
Da se upišem pa ako šta bude, da znam :)

Ako nas bude u većem broju mogli bi negde u toku ove nedelje igrati, preko garene ili x-fire.. ima i dosta modova za zombije i slične stvarčice, pa će sigurno biti zanimljivo :D

aj ako se dogovorite samo postavite ip servera pa ce ulazimo :P

Dobra stara vremena.. :) Jedna od najboljih igrica ikad. Dobro me podseti na nju.

ima i dosta modova za zombije i slične stvarčice

Јебо зомбије, ако нешто хејтујем то су разни ејлијен и зомби модови за игрице

@Слепи Ретард

Probaj onda resident evil 1 2 3,
i alien vs predator :)

Igr'o bi' i Ninka, samo mu treba malo vremena da se ušteli, nije se igralo par godina.

Ajd nek mi neko pošalje torent da radi. Par sam skidao, ni jedan neće. A posle me zajebava krek.

Igr'o bih i ja.

Ajd nek mi neko pošalje torent da radi.

Evo ti ispravan link.

У сунце ти оживела ми тема хахах :Д ај ја ћу скинем вечерас па да се договоримо сутра да опикамо? Ако сте за?

Aj videcu i ja da pikam neki put, trenutno ne mogu komp mi je na servisu..