Prijava

Ми од 60 до 100 кила.
Савршени другим ријечима.
Ми плијенимо појавом и складни смо, а не ка' ови што су неухрањени и ови што им роба пуца.
Мени пуца роба од мишића хехе

Размијените мишљења о томе како сте савршени у односу на ове изнад и испод... Како једете, како јебете, како бива то савршенство тако из дана у дан?

Убаци преко 190 цм да се ријешимо шкарта лоло

Ja , sam u srednjoj kategoriji, mada se osjećam ko stokilaš i želim da budem jedan takav, kaže ćaća da je čovjek bez meter ništa, a ja jedem ko međed i opet se ne mogu ugojiti , kaže ćaća od od otrovluka, al aj da se druzim

Е тако! Ми углађени, фини, згодни и све то у суперлативима.
Ове пикљаве и масне ко јебе!
СМарко, питај људе како одржавају савршену линију и све то. хехе

Убаци преко 190 цм да се ријешимо шкарта лоло

192 OPAAAAAAA

193 cm i 74 kila OPAAAA

Да ме у'ватите за курац са преко 190 хехе.

Мала гидро, то се изнивелише у хоризонтали. хехе
Ја 175, кратак сам, ал ми зато искочила стомачина.

Мислим да би требало да се отворе теме за сваку комбинацију килаже и висине посебно.

Da se učlanim i ja sa 71 kg. Kilažom sam zadovoljan, a opštom kondiciom i nisam baš.
Pošto sam svojevremeno imao 82 kg sa tendencijom daljnjeg rasta, morao sam preduzeti određene mjere. A to je bila nekakva dijeta koja je trajala 3 mjeseca, a nakon toga prosto sticanje navike da se manje jede. Svega, samo manje. I tu se vrtim već dvije godine od 68 do 71 kg, fala Bogu.

Još jedino pravilo jeste da se ne uduplavaju obroci. To je vrlo bitno. Imate pravo i na nezdravu hranu i na fast food i na slatkiše. Dese se te "greške". Ali ono što je bitno, je ako si već pojeo napolju burek, onda nema ručka kad dođeš kući.

A ranije mi se znalo desiti drmnem burek oko dva, a u četri ručam, kao da nisam ništa jeo od doručka, e to ne valja, od toga se deblja.

A sam burek ti neće škoditi, ako ne jedeš poslije njega ništa do večere.

183,64, i necu da se menjam.

193 cm i 74 kila OPAAAA

Ti idi u onu Aušvic kategoriju.

178, 80, grudi jaka trojka, volim duge šetnje rečnom obalom u sumrak i skupljam presovano cveće.

ja jeo ne jeo uvijek oko 80-83 kile, zato pijem, pošto bacanje para na hranu mi nema smisla, kad se ništa ne prima, niti idem u kategoriju ispod, konfekcijski gradjen čova

Često imam problem s kašnjenjem na poso zato što kad ujutro uđem u kupatilo i vidim se u ogledalu, nikako ne mogu da se načudim kako neko može biti savršen u tolikoj mjeri. Sve kao krenem, pa se opet vratim, sve kontam - pronaćiću neku falinku. Al mrka kapa... Bojim se da se stanje vremenom uopšte ne popravlja, naprotiv - sve sam kuliji. Srećom, na poslu me razumiju, vide ljudi, ni njima nije jasno kako je moguće...

Variram 5-6 kila bez obzira na doba godine. :)

Sa 62 kilograma ja pripadam ovde! Doduše izgledam neurhanjeno jer sam visok 188 cm, tako da je 62 malo.