Prijava

A zar nije kao visina minus 100 za muškarce, a 110 za žene? Ima i ta neka računica...

@Valdemare
Sta pise na pepeljari? To me zanima

Jok, za žene skineš sto santima i 20 posto od toga, a za muške des octo.

Зајебавам се, нисам чак ни у овој категорији. :) Имам 52 киле

Sta pise na pepeljari? To me zanima

To kao konzerva od ribe, бычки su ribice, a ovo в то... Verovatno je томат, paradajz, nešto kao sardine u paradajz sosu. A koristi tu konzervu kao pepeljaru.

Оће Допија да мува складно грађене људе..

Ја сам тако некако дебилно грађен да са 86 кила изгледам ко да користим концлогорске методе мршављења. Висок јесам, ал не сад да се пада у несвијест - 1,97 м.

Ништа, једино да запалим у теретану. То је изгледа једино рјешење.

190цм, 95кг. Килажа ће вероватно средином јануара бити +2,3 кг :)

193 ili 194, nisam siguran, 97kg mislim.

189cm visok
74kg težak
39kg mišične mase
8.4kg masti, ukupno
(bio na elektrodama, kurci palci)
Ne znam zašto, ali sam u poslednje vreme dosta smršao (krajem avgusta-za vreme raspusta sam još išao u teretanu imao 82kg).
Verovatno od studentske menze i povremene gandže.
2 obroka dnevno (doručak, večera), ručak je najčešće gomno teško pa preskačem.
Ne izbegavam brzu hranu, štaviše 3-4 puta nedeljno žderem po 2 pljeske ili 3 pice.
Ne bavim se nikakvim sportom, samo zgibovi i trbušnjaci svako veče (vikend jok).

Zar se zaista može smršati u studentskoj menzi? Mislio sam da ti ona ogromna količina masnoće jednostavno ne pruža mogućnost da smršaš pa da ga jebeš! :)

Mislim, i sam se hranim u menzi, ali jedem podosta i mimo toga.

Može, ako izvoljevaš i ne jedeš sve. Ja sam u vojsci jeo otpatke što su nam servirali, pa sam se ugojio 9 kilograma za tačno 20 dana. :)
Elem, 75kg i 175cm visine, neredovno jedem, neredovno jebem, neredovno spavam, eto rešenja. :)

Eh da ima masti... Verujem da prave kajganu na vodi. Mnogo izvoljevam. :)
Npr. dobijemo sudžuk za doručak, tek ustao, jedva na oči gledam, kad ima šta da vidim: sudžuk suv ko kurac ETF-ovca, kad ga zagrizeš ostavljaš plombe u njemu. Ili granatirane makarone, flaširana "šnicla", itd. bojim se slošiće ti se ako dovršim spisak.

E bili, pun pogodak. Vojska, otpatci. U dve reči 3 i po dine mog života.

ManUtdOwn18
192cm, 63kg, indeks težine mi je 17 lol. Što reče Riha, ubaci i preko 190 lolol.

Jebototac, na šta ti ličiš? Ja imam isto toliko i 88kg pa sam opet mršav.

Au, jbt, dune vetar i nema ga, ali bukvalno.