Prijava

Verujem da će se mnogi pronaći.

Ja na primer...

Уф какав сам ја потенцијал био, али за фудбал, а тренирао сам рукомет па баталио онако :)

Ја уништаво у ПЕС-у, онда дође повреда. Покварио ми се џојстик.

E ovo je za mene parada ponosa

TO treba sve teme da počinju sa "Svi mi" vid kako dojajno izgledaju aktivne teme!!

Е ја сам претпретпрошле године сјебо колено, ишо на операцију и паузирао сам скоро две године, ал' сад опет пленим по паркетима широм Војводине.

Ја уништаво у ПЕС-у, онда дође повреда. Покварио ми се џојстик.

Sindrom PES 11, čitam postere, lolo.

Eh kakav sam drblig imao, a tek pregled igre i onda jedne letnje noći neki majmun mi postavi nogu ja povredih koleno i ode sve u rac.
Kakav bi ja i Falkao bili tandem...

Mene keva slala na folklor i treniro ja 2 mjeseca i skonto da sam gej i govorio kevi kako idem na folklor a išao u obližnju igraonicu i krljao medalju sa starijima :D možda sam 8 godina imao :D
KAKO SAM IH KARAO U MEDALU STRAŠNO :D

Prošao sve selekcije RK 'Sloga' i u juniorima, taman kad su me ubacili u pripreme sa prvim timom, na 15 dana od potpisivanja profi ugovora, jednog lijepog ljetnjeg dana mi tako strada koljeno da je to bio pakao. Morao sam reći zbogom rukometu jer je za mene profesionalni rukomet misaona imenica.

Bio sam fudbalski mali Aleksandar Čubrilo. Samo veći talenat, a manje sreće u karijeri.

Сви смо јебали колена, ај да размењујемо искуства... Ја сам покидао предње укрштене лигаменте, покварио менискус и нешто са чашицом, заборавио сам шта.

Ja sam skenjao leđa, mnogo sam jebao...

мени није уништила каријеру опаааааа

...protivničke igrače u mozak, i onda su me sačekali smotkama i polomili ko pičku.

Bio vrhunski skakac u vis.I u osmom razredu za vezbu preskakao 1.40 makazica tehnikom i docekam se direkt na zglob noge.Naduo se kao dulek.Od tad me stalno to jebava...

Možeš li bez poteškoća da se samozadovoljavaš?

Сви смо јебали колена, ај да размењујемо искуства... Ја сам покидао предње укрштене лигаменте, покварио менискус и нешто са чашицом, заборавио сам шта

Otišla cašica sa svog mesta, 2 nedelje nisam uopšte izlazio iz kreveta!

Ja sam hipster, jer sam sjebao oko, pa morao da prekinem zbog lečenja treniranje fudbala.

Operisao sam koljeno...20 dana na štakama.