Prijava

Zašto čekate baš ođe? Da li ste imali drugog izbora? Šta očekujete od dočeka (koji je u trenutno u toku ako nijeste znali)? Hoćete li privoditi šta?

EDIT: Što se mog odgovora tiče. Ja sam ođe jer treba da spremam ispite a ni "ne slavim pretjerano" ovaj divni praznik. Ništa privoditi neću.

У мојој временској зони била је прије два сата. Фино се понапијали и сад могу даље да нолајферишем. Закључак: мислили сте да ћете правити срање на сајту око поноћи, ал' сте се зајебали. Дежурни мод је ту да вам загорча Нову Годину!

SREEEĆAN VAM DEEEVETIIII MAAAART!!!11
a sada jel može jedan zaključ da vidimo koji mod takođe slavi novu godinu sa nama

Фацо откључај ЈЕБАЊЕ :)

E faco, šteta onda. Al' ljubim te brate ka' da si je dočekao po SRBSKOM vremenu :: :* (triput)

Moze moze, otkljucaj JEBANJE dizdivljamo bar sada za novaka. Neka to bude poklon za ng. Na nekih sat vremena bar, bice dovoljno. Da nam jebanjem krene nova godina. :)

Meni je kuća puna likova iz škole,ali su se ponapijali,plaču i duvaju...

Faco, kodaberi ovu defku za Novu, to mi je bila vječna želja na starom nalogu koju sam iz više navrata izrazio. Nek počne godina sa slengom. Znam da je ovako protiv pravila al' vala da nam na dobro krene a i NG je jednom godišnje sem prestupne godine.

Ponapijali su se sokićem od breskve, aj bre beži bre, ovo mora da je pravi praznik za tebe, keva ti je dala da ovako kasno ostaneš na kompu.
Mnogo sam lud u kombinacij vopi i komp.

Želim da Vam Bog da ono što želite a neamte i sačuva ono što iamet a volite. Srećna Nova Godina!

Vučica prva na Vukajliji večeras na čiju čestitku mogu da kažem: "Hvala." a da se ne osjetim čudno. Lollololo

Нова година је 14. јануара изроди једни. Ви сте секта ! КОСОВО ЈЕ СРБИЈА ! ПРАВДА ЗА УРОША ! ТОЛЕ ЛОПОВЕ ! ФРИДОМ ФОР ПАЛЕСТИНА !

Ponapijali su se sokićem od breskve, aj bre beži bre, ovo mora da je pravi praznik za tebe, keva ti je dala da ovako kasno ostaneš na kompu.

Алоооо ел ти знаш колики је постотак алкохола у соку од брескве ! Маму ми не помињи, вечерас ме је пустила чак до два изјутра да нолајферишем.

Kako je lud ovaj Vlajko, spustio me je, odoh da plačem.

Jao divi ga Faca kako je vickast. A lako je njemu da se sprda, on je vec u dveiljadetrinestoj.

Асам хумористичан, спичим ти га из двеиљадетринестре рођаче.

Ај да пуштамо музику на овој теми. У 12 нека неко пушти АК47

Ево ја мало да се загријемо

http://www.youtube.com/watch?v=IX5TnZjUx0o

VESELOOOOOOOOOO!!!!

Асам хумористичан, спичим ти га из двеиљадетринестре рођаче.

Pa ajde rodjace, spičnem ti ga i ja tebi, ziveli!