Prijava

Pre nego što odgovorite sa: "puši kurac", "jedi govna", i slično želim da znate da sam pijan 100%, ali sam se ipak setio Vukajlije, uspeo da nađem net, i otvorio novu temu da vam svima poželim srećnu novu godinu!

Dakle, modovi slobodno mogu da zaključaju ovo što sam otvorio, ali bih molio da sačekaju bar nekoliko minuta, kako bi što više autora videlo moje lepe čestitke, jer ne zaboravimo: Pijan čovek govori samo istinu!

Još jednom:
Srećna nova godina svima, neka vam se sve želje ispune, itd, itd...

ХРИСТОС СЕ РОДИ

Како то да ако си пијан си погодиио сва сллова без грешке?

Слепи Ретард
ХРИСТОС СЕ РОДИ

Vaistinu se rodi!

Јамајчанин
Како то да ако си пијан си погодиио сва сллова без грешке?

Iskreno da ti kažem, mislim da sam to kucao bruto sat vremena, ako ne i više...
Potrudio sam se da bude lepo sročenio, kako bi ljudi mislili da sam inteligentniji no što jesam. :)

I dalje važi: SREĆNA NOVA GODINA SVIMA, DA SMO ŽIVI I ZDRAVI, DA NAM SE SVE ŽELJE ISPUNE, ITD, ITD...

vo mja oca i sina
i svjatoga duha. Sta si hteo da postignes ovim? Jedi govna, etom

samo da se pridružim ekipi koja šalje pozdrave "jedi govna i puši kurac"!!!

srecan ti uskrsnji post

Малолетник
Sta si hteo da postignes ovim?

Kako šta? Pa, kao prvo, da čestitam svima novu godinu.
Kao drugo, pošto je već tradicija da se za novu godinu javi neka budala koja će svima čestitati srećnu novu godinu, i koju će potom svi isprozivati, reših da ove godine ja budem ta budala.

Kajtezzz
samo da se pridružim ekipi koja šalje pozdrave "jedi govna i puši kurac"!!!

Evo kako lepo Kajtezzz poštuje narodne običaje (Kajtezzz, volim i ja tebe, sve najbolje, cmok, cmok :)

Meśa
Jadno.

Evo, i ovaj Meša (ili Mejsa, Mesja, Mesija, kako god da se izgovara ovo retardirano š) poštuje tradiciju, i pritom pokušava da ispadne cool, duhovit, ili šta već, što je za pohvalu (hvala na lepim željama, volim i ja tebe, cmok, cmok, :).

Još jednom, SREĆNA NOVA GODINA!!! :)

Ne, ja zaista mislim da je to jadno. Ja sam to prerastao tamo neđe oko 15 godine, a ti ako se upravljaš po tome da ti drugi određuju kojim danima ćeš bit srećan, onda izvoli slobodno, ja te kočit neću.

Srećna nova godina svima

svima

to bi bilo lepo,ali jednostavno nije moguce

malouuu filozofije

Da si pijan ne bi uspeo ovo da napišeš

a,brate,jebem ti sranje

Светна нова година, свим свбима и осталима!
Ваш војвода.

Meśa
Ne, ja zaista mislim da je to jadno. Ja sam to prerastao tamo neđe oko 15 godine, a ti ako se upravljaš po tome da ti drugi određuju kojim danima ćeš bit srećan, onda izvoli slobodno, ja te kočit neću.

Šta god da si želeo da kažeš ovim, blago tebi. Nemam nameru da se svađam.

SnimaFarrasta
to bi bilo lepo,ali jednostavno nije moguce
malouuu filozofije

Hm, u pravu si... Ne može svima da bude lepo. Eh, da sam razmišljao o tome ranije, verovatno ne bih otvorio temu, i ne bi ljudi traćili vreme na njoj...

Zhajk
Da si pijan ne bi uspeo ovo da napišeš

Razumljiva mi je tvoja sumnjičavost. I ja se sada čudim kako sam to uspeo da napišem. Ne mogu ti pružiti nikakav dokaz da sam bio pijan, na tebi je da l' ćeš mi verovati na reč.

Војислав Шешељ
Светна нова година, свим свбима и осталима!
Ваш војвода.

Hvala g-dine, i vama takođe. Sve najbolje. :)

ХРИСТО СТОИЧКОВ!

htio sam da ti kažem da ti je glupa priča i da ne ideš po sajtu i crnjačiš ljude sa svojim glupavim nezanimljivim sektaškim praznicima. je l ti sad jasno?

ubij se. ako mi stvarno želiš sreću onda se ubij, to bi me najviše usrećilo. i ti i tebi slični.

čekam.

Што си болан Месја хејтер, пусти момка.

nisam hejter, samo ne volim da mi neko glavu otvara zbog gluposti.

jabučilo, jesi se fino proveo za novu, je l da da je ova bila najbolja dosad? hajde, napiši to.

Мени би ваљало да је неко отвори, нагруваше ми звучници синоћ неки притисак у главу.