Prijava

Nešto poznato ovo, jesi siguran da je ovo nov vic (nema ga na internetu & novinama)??

imam ja jedno pitanje za žajka - šta mina kostić kaže kad dođe u zoološki vrt??

ne odgovaram dok mi ne ponudiš neku nagradu
Hvala!

Žajk, onaj odgovor 'sto veprova, a nigde lovaca', možeš li da objasniš taj žajkizam, uglavnom uspem neku tananu logičku skeč-vezu da provalim između pitanja i odgovora, ali ovaj put ništa

Pa kao svi su veprovi, niko nije lovac, niko im ne prilazi da ih muva iliti lovi i to...
Mada moram primetiti da je ovaj #skech dosta slabijeg kvaliteta.

sve vam je objašnjeno na vikipediji

Sto veprovaaa
Srca su nam sad daleko

U stilu maradičkog Ivana Ivanovića:

- Bako, bako, napali me medvedi.
- Ko te napao?
- Medvedi.
- Šta su radili?
- Grizli.
- Šta su grizli?
- Medvedi.

Позива се Селтик на ову тему са укљученим скечоталамусом (део мозга задужен за смишљање скечева) и баци нешто невиђено на нету и штампи

celtic
Nisam gledao pilot, jerbo ne volim vazduplohove.

pre 13 minuta

hahahahahahahahhahahahha

Evo, Mačak:
Dva Jevreja blizanca se zatekla u Aušvicu. Jednog dana jedan od njih popizdi, ode kod komandanta logora i kaže:
-Hoću da izađem odavde, pustite me.
Komandant: -OK, preskoči ogradu i prođi kroz minsko polje. Ako preživiš, neće niko pucati na tebe. I ovaj preskoči ogradu, potrči preko livade i poslije 100-tinjak metara nagazi na minu i svestrano se oprosti od ovog svijeta. Njegov brat, u suzama, galami na komandanta:
-Brat mi je mrtav, hoću i ja da idem za njim. Imate li možda mapu minskog polja?
-Naravno, reče komandant, da mu mapu, ovaj preskoči ogradu, i prateći mapu, izbjegne mine i vrlo uspješno otrči slobodi u susret.
Šta je naravoučenije?
-KO PITA, NE SKITA!

ахахаахахааха селтик бриљира поново

Hahaha izazivač za titulu Žajka, UFC!!!1

Хаахаха боме опасна си конкуренција Жајку и екипи мада је он скроз друга категорија ти си брате оно НЕ ЗНАМ

Селтиче знаш ли шта је дернекли-хафиз да се опробам и ја у скечерима:)