Prijava

Nedelja ujutru, pop drži Liturgiu, utrči nindža, ukrade ikonu i krene da beži. Pop za njim, ali jebiga ,nindža uteče. Odluči pop tu malo da vežba da ojača. Sledeće nedelje ujutru pop drži liturgiju, uleti nindža ukrade ikonu, krene da beži pop za njim kroz dvorište, op nindža pobegne kroz livadu. Pop ponovo nedelju dana vežbao, došla nedelja pop drži liturgiju, nindža upade, ukrade ikonu i krene da beži, pop za njim kroz dvorište, kroz livadu, ali vrag odne šalu nindža uteče u sledeću livadu. Ponovo pop vežba nedelju dana, jača, dođe nedelja, pop drži liturgiju, nindža dođe ukrade ikonu, krene da beži, pop za njim. Pa kroz dvorište, jednu livadu, drugu livadu, kad nindža pobeže i kroz treću livadu. Pop ponovo nedelju dana vežba, trenira, ponovo dođe nedelja, pop drži liturgiju, nindža uleti, ukrade ikonu krene da beži. Pop za njim, kroz dvorište, prvu livadu, drugu livadu, treću livadu, ali jebiga tu neka stena bi. Nindža naravno "hop hop" na stenu na vrh, pop osta dole. Pop krene da uči kako da se penje uz stenu, prođe nedelju dana, pop drži liturgiju, nindža uđe, ukrade ikonu, krene da beži, pop za njim kroz dvorište, prvu livadu, drugu livadu, treću livadu op nindža na steni, op pop na za njim, kad na vrhu stene drvo. Nindža u dva koraka uz drvo pop osta dole. Vežbao pop opet nedelju dana penjanje uz drvo, došla nedelja pop drži liturgiju, nindža uleti, ukrade ikonu krene da beži, pop za njim. Pa kroz dvorište, prvu livadu, drugu livadu, treću livadu, stenu, drvo, kad dole reka. Nindža lako preko reke, ali pop ne može u onoj dugačkoj mantiji. Opet nedelju dana se pop spremao. Došla nedelja, vreme za liturgiju, drži pop liturgiju, uleće nindža, krade ikonu, pop za njim. Pa kroz dvorište, prvu livadu, drugu livadu, treću livadu, stenu, drvo, pređoše obojica reku kad ono jezero. Pop ne može preko jezera. Spremao se nedelju dana da pređe jezero pop, i sad došla nedelja, vreme za liturgiju. Drži pop liturgiju, uleće nindža, krade ikonu, kreće da beži, pop za njim. Pa kroz dvorište, prvu livadu, drugu livadu, treću livadu, stenu, drvo, pa preko reke, pa preko jezera, kad ono more. Nindža imao neki čamac ukrca se na njega i pobeže. Pop nedelju dana sledećih pravio čamac, nakon nedelju dana bi liturgija, drži je pop kad nindža uleće u crkvu, krade ikonu i kreće da beži. Kreće pop da ga juri pa kroz dvorište, prvu livadu, drugu livadu, treću livadu, na stenu, na drvo, preko reke, preko jezera, ukrcaše se u čamčeve pa preko mora , iskrcaše se kad ono planina. Nindža lagano se pope na planinu, ali pop onago bez snage osta u podnožju iste. Učio pop nedelju dana kako da se uspentra na planinu, kupio za svaki slučaj i svu potrebnu opremu. Prošlo tako nedelju dana, pop drži liturgiju u crkvi, nindža upadne, ukrade ikonu i krene da beži. Pop krene za njim da ga juri pa kroz dvorište, prvu livadu, drugu livadu, treću livadu, na stenu, na drvo, preko reke, preko jezera, ploviše preko mora, pa na planinu. Kad na vrhu planine nindža uzme jedan onaj paraglajder i spusti se dole, a pop osta na vrhu planine. Kupio tako i pop paraglajder, učio nedelju dana kako se koristi i sad nedelju dana kasnije opet drži pop liturgiju u crkvi, uleti nindža ukrade ikonu, a pop naravno za njim. Pa kroz dvorište, prvu livadu, drugu livadu, treću livadu, preko stene, na drvo, preko reke, preko jezera, ploviše preko mora, na planinu, spustiše se obojica paraglajderom dole, uvati tu pop nindžu, ali nindža mu se iskobelja nekim nindža potezom i uteče. Odlučio pop da nedelju dana sledećih vežba borilačke veštine, kaže samo to mu još ostalo. I tako vežbo pop nedelju dana i sad sledeće nedelje, drži on liturgiju, uleće nindža u crkvu krade ikonu i krene da beži. Pop naravno trk za njim pa kroz dvorište, prvu livadu, drugu livadu , treću livadu, na stenu, na drvo, preko reke, preko jezera, ploviše preko mora, na planinu, spustiše se paraglajderom onim, uvati dole pop opet nindžu, ali ovog puta ga ubi od batina. "Sad kad sam te uvatio, bolje bi ti bilo da odma vratiš tu ikonu!", reče pop, a te će nindža "Ma nema frka, evo sutra vraćam sve, ali molim te nemoj nikome da govoriš razlog zbog koga sam krao sve ove ikone ovih nedelja." I tako pošto je pop hteo da ispoštuje nindžu kako bi mu ovaj vratio ikone ni dan danas se ne zna zašto je nindža krao te ikone.

Too long did read
Bog te ne jebo

idemo niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiš

Ahahahahahah e 15 jebenih minuta ga je ortak sad na rođendanu pričao, morao sam da ga jebeno podelim ahahahahahahaha

Trci konj, trci trci trci i slomi nogu
I ustanje konj da trci sa 3 noge i trci trci trci i slomi jos jednu
I uatane nekako i trci trci trci trci padne i slomi jos jednu nogu
I ustane na zadnju nogu i skace skace skace i padne slomi nogu
I pocne da place place place
Iz sume izadje indijski saman i odvede ga u svoj sator da mu rogove i nadene ime bik koji sedi

Tooo Skočko, lik celo veče pričao te forice i viceve iz Kontra Kviza ahahahahhaha

je l bilo u ovom kontra kvizu nešto

-Kako se zove foka iz Kotora?

-Foka Kotorska!

?

ok imam jedan koj sam smislio:
Šta kaže Lauš kad mu se isprazni baterija na mobilnom telefonu?
Ovo sam ispraznio brže nego šaržer.

i još jedan:

Šta to Aca Lukas i trolejbus imaju slično?
Oboje voze po žutoj liniji, a kad nema žutog, pređu na belo.

-Kako se zove foka iz Kotora?
-Foka Kotorska!

Nije čini mi se

evo ga još jedan

Ode Saša Matić u prodavnicu da kupi xbox 360 da igra igrice na tv. Prodavac ga pita:
"Da li hoćete da uz to kupite i hdmi kabl da možete da igrate u HD umesto u običnoj rezoluciji?"
Na to Saša Matić kaže: "Ne hvala, ne treba mi, ne vidim razliku."

Dođe Jovica Perici i kaže: oš čuješ vic?
-Ae..
-Zašto slon boji nokte crveno?
-nznam...
-Da bi se kamuflirao kad ide da bere trešnje na grani. heheh
Perica se smori zato što je čuo najbazičniji vic ikada i uzvrati mu:
-A je li, jel si ikada ti video slona na grani kak bere?
-Pa jesam hehe...
-Pa kako si ga video kace kamuflirao!!1

OOOPPPAAAAAAAAA OUUUUUU

ahahahhahaha vlajko ovaj zadnji vic je do jaja

ljudi ljudi smislio sam još jedan, otprilike nešto iz ličnog iskustva

Perica napuni 18 god. i za rođendan ga ćale odvede kod kurvi i kaže mu: sad idi skini mrak.
Na to ga Perica upita: A je li, jel može da zatrudni u dupe?
Ćale: Ne može.
Perica: Dobro je, jer da može ja bi već imao trogodišnje dete.

Oh

P
a

P
--O
-----B
-------O
---------G
-----------U