Prijava

Došao jedan amerikanac iz Denvera kao turista u Srbiju i sasvim slučajno uleti u neku svadbu, a udje baš u momentu kad igraju kolo:
neka pijana budala: - Ej, nepoznati čoveče,udji u kolo?
- Ohuu yes, KOLORADO! - odgovori i pridruži se u kolo.

Hahahahahhahahaa dobro mi nije

Žajk jebe nesmanjenom žestinom

Šta peva ushićen klinac kad vidi da mu radi arena na tv-u.,a nestali ostali kanali.

- EEEEEJ MAKARENA!

vic je smišljen pre 48 sekundi

Došao Amer u Sarajevo i umesto u javnu kuću pogrešno uđe u poslastičarnicu. I pita ga poslastičar šta hoće, a ovaj kaže: TO FUCK, YEAH!!! I poslastičar mu donese tufahije.

Hahahahaha krv ti jebem u pičku

Dogovorili se Cezar i Brut da gledaju film jednu noc. I posto Cezar ima pozamasnu kolekciju fiomova, uvijek je on birao sta ce da gledaju. Ali ovaj put pusti Cezar Bruta da on bira film, samo da nije naucna fantastika. I Brut izabere film i da ga ocu na uvid a Cezar kaze: "Zar E.T sine Brute?"

Дође неки чобанин у јавну кућу и пита газдарицу колико кошта најскупља девојка.
Пошто је дошао у некој старој одећи, газдарица јавне куће га погледа па поче да му се смеје и каже му да нема он тих пара да плати ни најјефтинију, а камоли најскупљу.
Он јој каже да је пољопривредник, да има велико имање, да има земљу, да има 1000 оваца.
Газдарица му каже да закоље највећу овцу, испече је и донесе, па може да буде цео дан са девојком коју сам одабере.
Он то уради, донесе им испечену овцу, одабере девојку и одради посао.

Сутрадан, лежи он испод дрвета, грицка сламку, смешка се задовољно, чешка се по бради, гледа у овце па каже: "Море, све ћу да вас покољем."

Ne znam dal mi verujes ali zbog ovog vica iz kontra kviza od pre brdo vremena, onog posta na zvezdinoj temi i uopste celokupnog ponasanja na forumu ovog sajta poslednjih dana bih kupio najmanju kucnu papucu mekanu koju nadjem i tuko bi te s njom danima i nocima bukvalno dok ne podilkanis totalno znaci dok ti ne krene krv na usi bih te tukao s mekanom malom kucnom papucom

Који ти, бре! Ово сам чуо тек данас од једног другара. Какав Контраквиз!

Jel drugar dosao na celicnoj kociji bez konja i pricao vam o magicnoj kutiji u kojoj zive mali ljudi?

hahaha malena mekana kućna papuča

Не овај долази често колима која имају ротационо светло.

ЕДИТ: Што се тиче ударања патофнама и меканим кућним папучама, не дам се ја тући.

Jer bih te bas pitao dal mi dozvoljavas haha

А ја тебе да ли смем да те спречавам. Зајеби ово, дај да не офтопикујемо.

Kako se zove najbolji bokser Zvezde iz Železnika? Ćoki Bilbao, ahahagahagagahhhhrk

Trener trazi igrace za paraplegicarski vaterpolo tim, pa raspisao konkurs za nove igrace.
Dodje jedan visok 2 metra, nabijen, jak, noge ko seidorf, ali bez ruku jbg.
Trener ga upita kako bre igras bez ruku jebemumater, aj bez jedne, ali bez obe, daj ne glupiraj se.
Sta bre, liii sace vidis, baci loptu u bazen. Trener je baci a ovaj uskoci i poce havarija: decko pliva ko ajkula, izdize se iz vode metar i po fazon, puca nogom daje golove, prangija.
U jebote, aj moze!
Dolazi sledeci, isto tako jak, misicav al bez nogu jbg. Kako ces ti sine bez noge jebemu mater, ma kako se odrzavas uopste? E obrati paznju treneru, skoci on u bazen, decko saljivdzija, mlatara ko torpedo ide, sutira nenormalno jako. Trener se odusevi i ubaci ga u tim.
Dodje treci na redu, a nema ni ruke ni noge.
Dobro bre sine, dal si normalan?! pa kako ces ti siroma bilo sta da uradis a da se ne udavis?!
Sta bre?! pa glej ovako, neam ni ruke ni noge al zato pikam usima covece, ne jebem zivu silu koliko prangijam vaterpolo. Trenera vec nista vise nije moglo da zaduci pa mu pruzi sansu, Ubaci ga u bazen, a ovaj poce da tone. Tone, tone, pade na dno. Prodju 20 sekundi, nista. E, aj da ga vadimo rece neko, a trener kao ajde neka ga jos malo, mozda se prilagodjava, ima neku taktiku, ritual, sta vec. More prodjose pola minuta, 45 sekundi..zabrinuse se i i krenu da ga vade,
Izvadise ga nekako a ovaj ce:
- Jebem mater onom ko mi stavi kapicu!!!

xD

a inače, ako izguglate deo

se prilagodjava, ima neku taktiku, ritual, sta vec. More prodjose pola minuta, 45 sekundi..zabrinuse se i i krenu da ga vade,

izaći će vam Zoran Kalezić koji je pobedio vraga pesmom Stan, mladosti, stani, stani

Sede dve deke na klupi u nekom parkiću, i veli jedan:
- Čuj, Milorade?
- Kaži, Svetozare?
- Koja je po tebi najgora vlast koju pamtiš,a koja je vladala u ovoj našoj zemlji?
- Uff, uhvatio si me sa nezgodnim pitanjem ... DO Sada?
- Pa nego!?
- Šah mat!

vic je smišnjen pree minut i par sekundi