Prijava

Ne znam da l' je bila tema ali i da jeste ovako ću je oživet.

Ja najčešće na klonji(možda su mu zato teško sranje) pošto volim da sedim na njoj i da razmiljam o prolaznosti života pa kad završim sa tim dodjem do vukajlije i smišljam defke.
A nekad i pred spavanje kad mi se ne spava pa maštam kako ću sutra ebati, razvaliti ortaka u pes-u i onda ne znam kako ali opet dodjem do defki i tako razmišljam na kraju i smislim neverovatno jebovazno defku koja 99% odlazi u odabrane sa 3 litre pluseva i 2 kile zvezdica ali onda je zaboravim i ništa ne bude od toga.

Dok slušam Ipčeta, Šabana i kompaniju.

Ja u sustini kad krene obicno je stojalo pa silom inercije teze al otud i bude laske kad je kraj. Al uglavnom tu eto i tako...

Dok serem, najčešće.

doslovno svugdje i uvijek........inspiracija je svud oko nas.....
netko nešto kaže...ja to odmah pretumbavam i kombiniram u defku......
negdje nešto pročitam.....akcija pretumbavanje...
netko nešto napravi......defka...

kad serem i kad radim nešto :D

kada pišem definicije o ljubavi ja samo izadjem napolje i dobijem inspiraciju, jer je ljubav svuda oko mene i srećan sam zbog toga

Kad serem i posle drkanja.

Махом овде ретко мислим на Вуку кад сам офф овде а онлајн на Живојину.цом

Neretko odgledam celu sezonu čađave mehane pa izvučem najsmešnije delove i modifikujem malo ionda sve to pretočim u defku. Jer ako sam na ovom sajtu nasmejao makar jednu osobu, moja misija je uspela...

sterpoe uglavnom napolju smišljam

fkede gajbi

a kcijerea mogu kako god

Ok a sad ozbiljno - pišem kad počnem da se nadimam, to mi pomaže da se više ne nadimam ili barem manje.

Jednim pogledom na moj profil, doći ćete do zaključka da imam velikih problema sa viškom vazduha:(

Размути цимета мало брт

ozbiljno cimet pomaže za nadimanje? Ja imam problem isto sa tim pogotovu kad serem stomak mi se tolko stvrdne da moram baš da se napregnem da bi uspeo da izbacim tovar, ponekad mi to oduzme i do 20 minuta na šolji a nekad i više

Obično ideju za poster smislim na fejsbuku, kada ga plagiram.

Цимет, лимун и кашика меда у млакој води ујутру пре било чега. Може све заједно а може и ко шта има, врх варијанта. Догодине у финалу отвореног турнира Аустралије!