Prijava

Ето, паде напамет. Ако је ко ово већ предлаго, бришите.

Не знам што још нема мобилне верзије Вукајлије, макар за Андроид системе (који су реално преко 95% смартфон тржишта код нас). Не верујем да би то било нешто претерано компликовано да се направи, а стварно би користило. Доста путујем и смара ме да стално отварам из браузера на телефону, јер је и спорије и компликованије, и често се рапсдне и дефиниција и све.

Овако, кад бисмо имали Андроид апликацију, то би све било подешено и прилагођено корисницима. А и сајту би користило, јер би отворило цео један додатни простор за рекламе.

Имал кога да је квалификован да пружи одговор дал ће и каће?

m.vukajlija.com živio ti meni!

Ja tražio u Apple aplikacijama. Nema.

Kaizen dučini dima!

Макарон, нисам мислио на то, него на посебну апликацију на Андроид маркету за смартфоне.

A to, e jbg toga nema :)

m.vukajlija.com je isti kurac kao i obična vukajlija, uopšte nije optimizovana za telefone.

Ja mogu to da napravim za 50 evra.

m.vukajlija.com je isti kurac kao i obična vukajlija, uopšte nije optimizovana za telefone.

a sta bi trebalo da se uradi? nemam pojma kako bi trebalo da izgleda...

Аксел, читај први пост. АПликација за Андроид телефоне. Нисам програмер и не бавим се тиме, ал капирам да би то могло врло једноставно и јефтино да се уради, а газда би од тога имао и непосредне финансијске користи, свима добро.

Алекс Андрос

Аксел, читај први пост. АПликација за Андроид телефоне.

pricitao sam ali mi i dalje ne daje odgovor na to kako bi trebalo da izgleda. znam da, recimo, postoji mondo aplikacija ali je nikad nisam koristio pa nemam pojma kako i sta. kontam da bi mozda trebalo da bude manje zahtevno nego m.vukajlija, mislim po pitanju ucitavanja i te fore. valjda to mislis.

evo, ovaj gore može sve da završi za 50 eura. da skupimo pare i riješimo posa?

Kako nema vukajlije na fonu!? Pa ja preko nokie c-3 idem kad nisam kući :-)
EDIT: Ima i na android telefonima.. Ja htedoh juče preko maminog da skinem da vidim kako je, ali me mrzelo :)

Podesiš u opcijama pretraživača na mobilni prikaz i eto ti. :)

Ima aplikacija ali nije oficijelna, kad vam neko pokrade šifre nemojte kukati :D

Pfff, hiroviti buržuji sa njihovim smartfonovima...

I sranje je mogu vam reći :D

Ovakav predlog je bio još odavno, tada su se koristile najviše nokije retko je bio android.
Ja nemam komp. Eto tako. Zbog toga idem na vukajliju na mom androidu i moram reći da radi za definicije i forum ali je radi normalnog iskustva neka mobilna stvar neophodna.
Naravno, Kaizena boli kurac još od 2010.
Za mobilni sajt predlažem da ima onaj standardni izgled, znači imaš gore naslov preko koga biraš šta oćeš i skroluješ nadole da bi gledao definicije/postere/reakcije/forum a ostalo ko jebe. Kao na mobilnoj vikipediji i drugim standardnim mobilnim sajtovima. Ako očekujete čet to je već previše.
U slučaju aplikacije trebalo bi nešto složenije, posteri i reakcije bi trebalo da se pregledaju u full screenu, da ima druge opcije kao što su čet, pregled autora.
I problem je u tome što bi malo ko imao snage da napiše ovoliko mnogo teksta koliko sam ja napisao na touch screen tastaturi. Ne znate vi kolike su to muke.

КАИЗЕНА БОЛИ ПЕНИС