Prijava

Jao to sa Merilin Monro... Ovo sam poslednje našla... Mislim da tada nije ni postojala veličina nula, bre!

"to all those girls who think they're fat for not being size 0 its not you who's ugly its society"

Društvo je krivo što one jedu ko krmače bre!

Društvo je krivo što one jedu ko krmače bre!

Ima tu istine, čovek evolutivno jede kad god ima jer ranije nije uvek imao (dok sad imaš pekaru na svakom ćošku), zato su oni koji su prirodno mršavi (ne prave zalihe sala) brzo crkavali jer glad ako udari, najebali su. I danas su ljudi koji se ustručavaju od jela nervozni i nadrndani, ali ne treba se prežderavati kao krmača sad...

Ne veruj citatima na internetu.
Aristotel

Ma lupila bre samo da se uvuče trtuljama u guzičetinu debelu!

E, ćeš vidiš kad udari glad, pa kad đembeli stanu da viču prirodnim mršavcima: ''YOU HAVE NO CHANCE TO SURVIVE MADE YOUR TIME!''

Isto za nju kao pričaju kako je podsticala krivine, u njeno vreme to kako je ona izgledala je bilo mršavija varijanta, tako da đembeli tešite se nečim drugim (po mom mišljenju njena građa je taman kako treba).

Meni je većina postova na ovoj temi transfer.

"nije sramota pasti, sramota je ne dići se" haha vau

"Последња књига коју сам прочитала је Дигитална тврђава. У књизи се ради о свему и свачему, а умешана је и полиција."
дипл. инг. Вики Миљковић

Ne postoje glupe izreke, samo glupi ljudi i njihove debilne interpretacije

Што је један лик рекао:

"Људи су наивни и глупи. Реците им да је научно доказано да су људи уствари птице и изађите на улицу. Видећете како сви око вас машу рукама и покушавају да лете."

Најглупља изрека је:

"Ко рано рани, две среће граби."
Моја кева устаје у 5 ујутру да иде на посао, па нисам видео да је уграбила икакву срећу.

Најглупљи наслов у новинама:

"Брука! Инди банкротирала, мора да пева да би преживела!"

Ono što te ne ubuje, to te ojača.

Govno koje svi kače na statuse svakodnevno i ubedljivo najiritantnija stvar! Jebem vam mater bre više!!! Šta, sad me udari kamion i ja ću posle toga da budem jači ko da sam jebeni Goku!

Šta, sad me udari kamion i ja ću posle toga da budem jači ko da sam jebeni Goku!

U, jebote, al je hladno napolju...

Ernest Hemingvej

"Jutro je pametnije od večeri."

Da mi je znat koja budala je ovo rekla. Pa zar stvarno iko misli da bi mu pjana riba koju je upoznao sinoć dala ujutru kad se otrijezni, i to još onako mamurna, sva nikakva?

Da mi je znat koja budala je ovo rekla. Pa zar stvarno iko misli da bi mu pjana riba koju je upoznao sinoć dala ujutru kad se otrijezni, i to još onako mamurna, sva nikakva?

pa, sam si sebi odgovorio, ujutru je pametnija pa mu ne bi dala.

У Врање нема лагање.

Ово је јебена победа.

ko sa decom spava upišan se budi.
užas

''Дођу тако времена кад паметан заћути, будала проговори, а фукара се обогати'' Боб Марли, или Радомир Антић, Андрић, водевр; углавном, наравно да сви цитирају то јер сматрају себе паметнима.

''Ко није милијардер нека га пуши'' - Сергеј Полонски, бивши милијардер