Prijava

1. U ZOO vrtu
2. U nekoj veeeelikoj knjižari
3. Kao Megan, Ian i kompanija na Travel-u

Сценариста да будем. Или неки други посао везан за филмску уметност.

1. Тренер борилачких спортова (после неког времена бих отворио велику академију где би се тренирали и базични борилачки спортови и ММА)
2. Про боно адвокат

1. Da mogu oči da promenim bio bi borac za Šomija. Profi MMA.
2. Lugar/šumar - mrki dorat i devetka duga. Na poslu me dok jašem prati službeni ker. Još imam i službeni karabin sa optikom, da nišanim ljude. Spavam sam u brvnari, ložim drva i leti. U grad putujem sa ladom nivom. U grad putujem da j...m.

Softver developer, ali ne programer, nego developer. To ću inače i da radim, prvom prilikom.
Ili bibliotekar, pa dok bibliotekarišem da developejuem softver, 2 plate 1 poso.

Razmišljao sam nekih sekund-dva da otvorim temu posao iz snova al aj rekoh da ne zagušujem forum. Dobar dečko, šta ću.

Ja bih volio da se bavim puštanjem muzike. Ne kao didžej, ne, mene to asocira na elektronsku muziku koju ja ne slušam. Jednostavno me gitarska muzika radi. Smatram da imam sluh za ono što bi neki rekli dobru muziku, neki hipstersku, neki pak bučno i 'šta-je-ovo' (ljudi navikli na lagane melodije i patetičnu jeftinu poetiku) a meni je najbitnije da muzika piči i i dlake se kostriješe po tijelu u dosluhu sa žmarcima. Želja mi je da posjedujem svoju radio stanicu. Ako je ikad imadnem ne ispunjavam muzičke želje jebiga. Ne interesuju mene velike pare, život je prekratak a muzike je previše, treba se toga naslušat.

Penisir'o bih vagine, koja god mi se svidi.

ja htjedoh da napišem i vidim da sam već prije 2 godine isto napisala
some things never change

Cuvar pruge ili odzacar

дегустатор ракије дефинитивно

e to je posao na kom ne treba slobodan dan/bolovanje

или бих чобанисао у некој пички материни де нема људи и де бих могао по цео дан да слушам металике на касетофону

držo bih mangulice i ovce i svinje generalno, imo bih psa i sijo bi žito

1. Tester video igrica (zamisli ovo neko radi po cio dan jebote)
2. kosarkas u Crnokosi
EDIT: e jebga, ponovo bih osnovao klub lolo
3. Programer

црнокоса не постоји више :(((((

Uzgajivac jagoda naravno. Može i mušmula, jer imam neku nenormalnu želju da ljudima budem poznat kao Miša Mušmula.

Al sam se zaebo ondak. Nista, pikao bih basket u Zvezdi... a, cek, ni oni ne postoje vise :(

I u mrtvacnici je do jaja, ne smara niko