Prijava

Još malo pa kraj glasanja.

Jebač- vatra 3 poena
MakaronMaster - skakavci 2 poena
Migza- skakvci 1 poen

Gotovo sa glasanjem, sad samo da nadjem vremena i da saberem glasove.

Oprobavanje je zvanično završeno. Pohvalno je što smo imali ovoliko učesnika, ali na žalost ne i glasača. Elem pravo da naprave poster imaju:

- na deobi 6., 5. i 4. mesta Reservoir Dog sa kolima, TheWaveRider sa cvrčcima i dokle_više sa vatrom sa po 4 boda.

- usamljen na 3. mestu paninaro sa cvrčcima sa 5 bodova.

- takođe deoba na pobedničkom postolju Negroidno govedo sa vatrom i MakaronMaster, takođe sa vatrom po 10 bodova.

S obzirom da imamo dva pobednika sa istom slikom ne mogu oba u odabrane istovremeno. Tako da onaj ko prvi napravi će biti odmah odabran, a ovaj drugi za 2-3 nedelje da bi se izbegla monotonost naslovne i negodovanje nubara.

ja sam u stvari drugi jer se dijeli prvo mjesto!
EDIT: ja napraviJo!

Alo, zasto mi brisete poster koji sam postavio? Posteno sam dobio pravo da ga postavim. Zahtijevam objasnjenje!

Stvarno bi bio red da mi neko odgovori

Napravi ga ponovo, opomenuću kolege na mod forumu da ne brišu postere odavde bez obzira na skor.

Dogovoreno. Sada sam na telefonu, cim se dohvatim kompjutera napravicu ga ponovo.

čestitke i od mene iako niko mi niko nije udelio ni jedan jedini poJen :)
kad će opet biti takmičenje?

Sada je otvoreno ovo za reakcije, pa posle idi za postere, i tako naizmenično. Mislim, to je ideja, ali ako odziv bude slabiji vetovatno odustajem od dalje organizacije.

ja sam uvijek raspoložen za sve akcije ali pod utiskom današnjeg brisanja postera koji je osvojio treće mjesto nisam siguran da ću ponovo učestvovati. vukajlija mora da malo više povede računa o talentima. ne mogu da se očekuju vrhunski rezultati bez ulaganja i boljih uslova za nas posterdžije.

Ja isto ucestvovao i puko, ali ne mari, svaka cast na idejama kolegama!