Prijava

Ovaj, već neko vrijeme se u pretrazi definicija pojavljuju sahranjene definicije. Definicija se vidi kao i svaka druga, ali kad kliknete na nju, "strana ne postoji".
Primjer:
http://vukajlija.com/pretraga/izraz?q=ogrebati+se
Druga definicija po redu .. NE PRVA, DRUGA!
Kaizen d'opravi to!
Gazda, vidim da si tu ...

brao Kobe kralje! Kobeta za predshjednika!

A to sto sajt ucitava ko da imamo dial ap to cemo da kuliramo, nema veze, mene ne smeta... ne ne... ni malo mi ne smetA...

GAZDO, D'OPRAVIŠ SAJT DA NE BI DIZALI REVOLUCIJU!!!12

лол за количину "мртвих лајкова"
елем, што се сви ложите да зовете каизена газда? ок, пре икс ипсилон година неки мод је из спрдње назвао каизена газдом и сад га сваки члан тако зове, шта сте ви неки радници ниша?

Reci Kaizenu da ti je trula fora.

каизена боли курац смара више од, не знам сад конкретно, ал од нечега што до јаја пуно смара.

sad si moralni pobjednik u losim forama. hel jea!

Problem u novim opcijama sajta. Sejova definicija koja je obrisana i dalje stoji u popularnima i skuplja pluseve. Bilo bi dobro, Kajzene da rejaguješ, postajem ljubomorna. :(

Istinu zbori ovo. Hjuston, vi hev a problm.

Sejova definicija koja je obrisana i dalje stoji u popularnima i skuplja pluseve.

stoji u popularnima i skuplja pluseve.

skuplja pluseve.

jebote. koja ljubomora jebena.

Nije ljubomora toliko u pitanju već problem što ne možeš ništa da prokomentarišeš.

Koliko ste vi bolesni oko tih pluseva, jebovasbog....

A to sto sajt ucitava ko da imamo dial ap to cemo da kuliramo, nema veze, mene ne smeta... ne ne... ni malo mi ne smetA...

Meni učitava odlično.

Sejova definicija koja je obrisana

Sad je bar čista. Opustite se, biće sve kako dolikuje...polakooo...
Juče sam prosovao redom zbog menjanja na sajtu, sad sam oduševljen...

Jedan vaš plus meni ljeba. Serem vam se u sajber slavu.