Prijava

Dobro koga punoletnog ko nije glup ko kurac za njih boli kurac?

ти си интелектуално на нивоу недоношчета какво курац пунолетство

odlična tema, upis
11. septembar je bio inside job

Debeli uskoro idem u lovacko drusto po potvrdu hehe

Zašto nema teorija za Maje, za Ivane, za Dragane već samo za Vere?

Debeli uskoro idem u lovacko drusto po potvrdu hehe

да ниси део фауне и да ће се обавезати да више не испаљују меткове на тебе у твом природном станишту?

Znam da je mrtva tema ali osjećam se da ovo mora na specifičniju temu od podijeli sa Vukajlijama
https://www.youtube.com/user/ericdubay77
Ravna zemlja-✔️
Evolucija je masonska laž-✔️
Hitler je bio u pravu-✔️
Masoni su masonska laž-✔️
NASA nas jebe, svi nas jebu, zemlja je stara 6000 godina-✔️

Imam osjećaj da ako ubjeđuješ nekoga u neku svoju teoriju bolje je da se držiš jedne teorije jer čitav kućni DIY komplet liči na kult

Srbija je jedan od 6 zemalja kojima je fejsbuk uveo promene. Ostale nisu vredne pomena, osim mozda Slovacke, a to su Kambodza, Sri Lanka, Gvatemala, Bolivija. Pitam se da li ove ostale zemlje uopste imaju internet.

Dakle cionisticno govno Secerbeg ima plan da jebe ili Srbiju ili Slovacku. Slovacka je svakako titrala jaja zapadu, kako nekad Hitleru tako i sad EU i Americi. Bezopasna Slovacka ispada iz igre, tako da zakljucujem da Secerbeg jebe Srbiju. A sad da cujem vas zasto?

Ja mislim da pokusava da smanji uticaj Puja Sotke i Rakijestine na patriotsku omladinu Srbije

Podelio je news feed tako da vise ne vidis objave stranica osim ako ne otvoris neki poseban tab, nesto kao explore feed na instagramu. Tako da je doseg objava stranica smanjen sigurno za 40%

Sada će Maestro morati da prodaje ručno rađeni nakit sa svog naloga, stranica više ni za kurac ne vredi.

Мене само занима кога боли курац дал је земља плоча или круг или коцка

Hvala mu na tome što ne vidim stranice više

Приметио сам ја да је нешто другачије нисам сконто шта.

ja ni ne ulazim na fejzbuk više, nema šta da se gleda, na zvonku i puju su mi upaljene notifikacije, uđem, pogledam, izađem, pošto ženske više ne kače slike na fejzbuk, a ne interesuje me da čitam ko se čekirao na adi huji

kod mene taj explore fid danima ne radi kad kliknem na njega izbacuje ono stranica nije dostupna, sad samo gledam glupe slike na fb, citate i te stvari sto seruju prijatelji.a to i jeste plan fb-a ljudi su postali previse informisani, sve znaju sta se radi.sad hoce ponovo da zivimo u mraku

маестро немој ме више хвалити, квариш ми рејтинг на вукајлији

не зато што те ја не волим него јер те не воле остали