Prijava

da si poceo da objasnjavash sta je hahaha zaprepastili bi se pitali koj ti je kurac

hahahaha da jbt nije mi ni palo nista na pamet kako da objasnim ono stvorenje koji kjuras,ni sad nisam bas najbolje opisao,rekao bi neki dzelin mutant

ahahhahahahahahhaha proizislo iz dzelinog ejakulata onako samo ustalo i pocel oda se njishe

hahahaah dzela i radijacija sklopili biznis xDDDDD...tinejdz mjutan ninzda sperma xDDD(kapiras kao kornjace ali ovde je sperma umesto kornjace ahahhah)

AHHAHAHAHAAHHAHAAHHAHAAHAHAH DZELIN O NIL HAHAHAHAHAHAH KAPIRAS

hahahahahhahahaahh

mala zivotinjica slatka od sperme

HAHAHAAHHAHAHAHAHA PRESLANA

mala zivotinjica slana ;))))))))))))))))))
(hahahahaahh i ovaj je zackoljica,zamenio sam slatko sa slanim,posto je to suprotnost i odgovor na tvoj post gde si napisao preslana i sperma hahahh)

imam jednu cudnu pricu u vezi mene i jezeva,podseti me jednom da je ispricam

sada te podsećam, izvoli

Ta ci radijo malom jezitju? :O

polusilovanje nije upotrebljeno

evo ovako
na bezaniji zivim i u radovice u crnu goru idem svake godine...kad neko sa mnom bleji uveche leti i kasno prolece uvek vidi jezha i cudi se...i ovde i u radovicima...tamo i dolazi svako vece...retko ih vidjaju kad nisu sa mnom...za mene je jezh zivotinja malo manje redja od goluba,jer u kasno prolece i leto stalno ih vidjam,a za druge je retka zivotinja koju retko kad vidjaju i iznenade se malo kad je vide

za mene je jezh zivotinja malo manje redja od goluba

jezh je prebrutalan stvor. I ja ih chesto vidjam.
Nekada i po vishe njih. Jezh je nochna zhivotinja.
Jezh je koristan. Jezh jede zmije.

Inache jako sladak stvor, kada mu pridzesh on se sklupcha i sikce.