Prijava

само србима оружје, да кобедимо и Србију до Сплита да правимо, како оно ваља и требује.

takoe, i hleba tonusa za dzaba da bude svakome ratniku da se udjeli

Биће рата кажу сви...а ја ћу умрети од љубави...

kinezi su prilicno zajebani,mogli bi napraviti ovakvo sranje-------------------------------------------------------mislim da i idu ka tome----------------podsecaju me na nemacku 30-ih

Немој да те паника хвата, неће бити трећег светског рата!

brate
kineze boli kurac
oni mogu da posalji 1000000 kineya, zalete se na neprijatelja, ovi istrose municiju, i ladno ih pobiju

Nek' sada ratne igre prestanu
jer vise niceg nema u tebi, u meni
u mome srcu kise padaju
u dusi veju crni snegovi

brate
kineze boli kurac
oni mogu da posalji 1000000 kineya, zalete se na neprijatelja, ovi istrose municiju, i ladno ih pobiju

a i ne samo to-----------------------------i tehnologija im objasnjava------------za sad nije najbolja,al izgleda da je buducnost u njihovim rukama-------mislim da ce oni vladati svetom ko ameri sad----------------a to bi bio kanal,realno lolo

gde nije najbolja tehnologija, imaju kalaše i nevidljive avione, a svuda im špijuni po kineskim radnjama :)

За случај да буде рата, требало би да направимо огроман концентрациони логор негде у Војводини у који ћемо да трпамо Хрвате. Морамо им вратити некад јбг.

Koji će nam kurac, daleko im lepa kuća.

nema ko voditi taj rat
nema potencijala za njega, jer nema pobjednika
moralo bi se nešto stvarno radikalno desiti da izbije neki ozbiljan rat
zadnji pravi rat bio je prvi golfski rat

Америка би јебала кеву свима, не зато што су најјачи (иако то јесу), него зато што су најпаметнији и најбоље схватају рат. И имају шитлоуд нуклеарки.

amerikanci bi bili najjači u konvencionalnom ratu, koliko god skupo platili pobjedu pobjedili bi
zato sada forsiraju ovaj štit da se osiguraju nuklearki

EMP granate i laseri to je budućnos.

AMERIKANCI HOĆE OVIM SAJTOM DA UNIŠTE SRPSKU MLADOST!
OTVORITE ČETVORO OČIJU
ČUVAJTE SE!!!