Prijava

Kako se meni Jacka uvek obraduje :))

Ko kaze da ti se ne obradujem? Ima vas par zemskih kojima se uvek obradujem :))

Nisam se ja nikada trajno banjao, promenio sam nadimak kad sam uzeo ktitora, kaizen mi uklonio to sa profila i eto. Mislim da me ti jedina pamtis kao Leptira eee :))) To za fiziku je moguce, svasta je moguce.

Nista Bolte, sve po starom. Dos'o ovde da se desi nesto.

Ma ja sam bila ubedjena da sam zapamtila da videh negde da si trazio sa drugog nicka da te odbanuju i da ćeš biti dobar. :)) Izeš ga, možda umislila...

Forgeta, kako je na poslu? :)

E to jeste, prvo sam trazio ban pa sam dosao sa duplog jer sam se predomislio. Nije bi trajni, mislim da sam trazio mesec, tako nesto :)) Mora da si onda to videla.

Pozdravljam vas ljudovi sve, odoh u krpe, mrtav sam. Uzivajte.

Dobro, sad si se izvukao :P

Nije loše, Jacka, navikla sam se već :) Upoznala sam decu, oni mene znaju, sad je mnogo lakše nego na početku :)

Pa eto... Sad još ispadoh blesava na pravdi Boga... :)))
Ajde, laku noc... Mogla bih i ja skoro na spavanje...

Nemoj još, Jacka, tek si došla :) Odgovorih ti iznad :)

Laku noć, Arei :)

Uf, pa lepo... Ja gotivim decu, al ne znam kako bih se snašla sa čoporom... :)))

Isti slučaj kod mene, gotivim decu, ali biti sa petnaestoro njih nije nimalo naivan zadatak :))

Verujem... Ja sam par dana drugarici pomagala oko bebe, ona samo jede i spava pa je opet iscrpljujuće. Kako njih 15ako živahnih, ne znam... :))

Ma haos :) Jurim ih tako okolo :)) Nekad budu i mirni, ko će im ga znati... :) Lakše je sa ovim malo starijima :)

Pa moliš Boga da budu raspoloženi da slušaju, ništa drugo... :) Pa starijima može da se dopre do svesti, a ovi zvrkovi, na koju nogu ustanu... :))

E, baš tako :) Na koju nogu ustanu :) I zavisi ko od njih dođe tog dana u vrtić, kad nemirni nisu tu, onda su ostali mirni i obrnuto :))

Ahahaha pa kad ima jedan ošinut, ostali lako povilene. :)
Pa koliko godina ti imaju otprilike?

Pa to sa tri baš sitna deca... Svaka tebi čast! :)))
E, otišla sam da spavam, konačno celu noć bez buđenja... Uživaj! ;))