Prijava

phhh... svršavate na navijanje Grobara a kamere i komentatori su bili okruženi njima, normalno da će se više čuti na tvu omg. lol.

Шта мислите, је л' пуштамо Паћу сутра да добије или не?

ФМП пушта сутра Игокеу Београд, а после је на њима да покажу да су бољи него ВОЛИ. ВОЛИ следеће недеље испија Цедевиту, тако да је на Игокеи да покуша да се докопа чак и другог места.

AKO NAS SUTRA PUSTITE TO ĆE BITI JOŠ JEDAN DOKAZ DA STE
S
I
S
E

jebi glupe cigane i grobare

Sutra naravno dobijamo, ali treba kiksnuti na drugom mestu, kako bismo ipak ostali 4, da izbacimo limenke iz Evrolige, tradicionalno je igraju na foru, 2 puta vec nezasluzeno.

Pa vi molite Boga da ne budete cetvrti, sad se kao busate.
L O L
O
L

Kakav smesan coveculjak, garantujem da Dule pikira 4. mesto, jer dogodine nema opravdanja za trpanje para u privatni covicev klub koji ne igra EL, a blizi se i DEFROST KKCZ.

Treba usrati groblje sutra samo da vide sta ih ceka u polifinalu jer ce ih naguziti i mega i milovci

Samo zadar dobijaju

Picke ciganske, pobedite nas sutra ako ste toliko superiorni i sigurni u sebe.
Ajde sad zapnite jace nego ikad i dobijte nas najubedljivije sto mozete!

Hocemo polufinale CZT - KKP!

POBEDNIK JE SAM!

http://www.dodaj.rs/f/3A/pb/3M896X0i/jug-sever.jpg

Koji transfer blama ova slika kad god je pogledam, ne verujem.

Transfer blama prema onome ko je ovo napravio, da se razumemo.

E gani, kad sutra Macvan bude imao 35 poena, da li je to tripl dabl?

Kakav smesan coveculjak, garantujem da Dule pikira 4. mesto, jer dogodine nema opravdanja za trpanje para u privatni covicev klub koji ne igra EL, a blizi se i DEFROST KKCZ.

Kolko si smiješan. Pa sam ti je guru rekao "nadam se da ćemo izbeći četvrto mesto, jer nam je objektivno lakši protivnik Budućnost", tako da opet lupaš.

Inače, jedan dan su državne pare, drugi dan svi privatnici (opet Debeli izjavio), vi se mnogo gubite u brlozima laži koje štancujete na svim poljima...

то је зато што рекао бих појма немаш целте, осим ако те је блам од доњег реда то капирам

http://www.dodaj.rs/f/3A/pb/3M896X0i/jug-sever.jpg

Picke ciganske, pobedite nas sutra ako ste toliko superiorni i sigurni u sebe.
Ajde sad zapnite jace nego ikad i dobijte nas najubedljivije sto mozete!

Hocemo polufinale CZT - KKP!

POBEDNIK JE SAM!

Pobedicemo vas, naravno, ali bez zapinjanja, opet naravno.

A jest realno blam slika, ko vam je ovaj mali skroz desno, sa šalčetom? Mačvan? Hahahahha

Hocemo polufinale CZT - KKP!

POBEDNIK JE SAM!

LOL, ne igra Macvan :/+ Djumic izgleda