Prijava

Pa zato je uzeo šal i stao u gomilu, da navija.

Išao sam juče do opštine i promenio svoje ime i prezime u ime i prezime pičke na koju se ložiš. Hoćeš gole slike u pvt?

Išao sam juče do opštine i promenio svoje ime i prezime u ime i prezime oca random delije, privremenog navijača Crvene Zvezde Telekom. Sada sam ja tvoj otac. Obraćaj mi se s' poštovanjem.

Išao sam juče do opštine i promenio svoje ime i prezime u Boban Marjanović. Sada sam visok 222, ali Vas neću gledati sa visine.

S leva na desno, gornja slika.

Kepec sa trouglastom glavom, namrgodnjen
Vanzemaljac
LIk koji nosi nezgodan broj. Dva puta. Zeli da bude nosen na necemu...gej.
Celavac.
Brkati bugarin. Namrdodjen takodje.
Metalika.
Matorac sa mantilom vidjen ispred srednje zubotehnicke kako plasi klinke.
Bepob sa kajlom.
Averidz lik, on je ok.
Lurc.
Butthead.
Jos jedan averid sa kockasto glavom.
Lik koji tuce pedere ali zato gleda lezbejke. Ima 14 godina i problema sa zakonom.
Averidz cupavac.
I skroz dole desno Janpi. Slika od prosle godine. Album slika s ljeta.

donja slika

Nekoliko Yeahbatcha i Leprikona sa sajkacom, vrlo ljutih.

WHO WINS!?

šao sam juče do opštine i promenio svoje ime i prezime u ime i prezime pičke na koju se ložiš. Hoćeš gole slike u pvt?

Išao sam juče do opštine i promenio svoje ime i prezime u ime i prezime oca random delije, privremenog navijača Crvene Zvezde Telekom. Sada sam ja tvoj otac. Obraćaj mi se s' poštovanjem.

Išao sam juče do opštine i promenio svoje ime i prezime u Boban Marjanović. Sada sam visok 222, ali Vas neću gledati sa visine.

nabijem te na kurac
a ti onda pričaj
NAVUKLA ME LIMENKA

nabijem te na kurac
a ti onda pričaj
NAVUKLA ME LIMENKA

Jel' to zato što sam promenio ime u Boban Marjanović? Još samo da sačekamo da kukuruz naraste...

trenutno, vrlo dramatično inače, psihološko stanje navijača paće može se približno objasniti kao

NE SPORE DA SU JEBANI, ALI SVU PAŽNJU POSVEĆUJU NE ČINJENICI DA SU NAGUŽENI NEGO IMENU ONOG KO IH KARA

jebeni lingvisti
lololololo

@Director
Nekad jebeš, nekad budeš jeban. Ali ne bi bilo loše znati ime onog s' kim imaš odnose, jer ako ga ne znaš, onda je to najverovatnije neka kurva iz predgradja.

samo vi mešajte
i izgovarajte, kroz zube, tu mantru

VI STEEEEEEEEE EFEMPEEEEEEEEEEE

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:535810-Pavlovic-Bilo-bi-lepo-da-se-Zvezda-i-Partizan-mimoidju-u-polufinalu-ABA-lige

http://sportal.rs/news.php?news=141117

Koji strah izlazi iz igrača Partizana, koji luzerski mentalitet, ali logično je prenosi se strah od kompletne grobarske populacije i na igrače, strah od moćne evroligaške Zvezde i eventulanog susreta u polufinalu. Ali džaba sve, bićete četvrti, ne možete da nam pobjegnete.

Toliko o tome da zele da igraju protiv nas u polufinalu kao sto neki ovde govore