Prijava

ау, јеботе. павловић прсо начисто. могао би већ да иде на пецање.

који курац опет сад са тим личним прозивкама?

значи, реално најбоље би било да партизан добије серију. очигледно, нити ви умете да побеђујете, нити ми да губимо, лол.

pa druže pročitaj malo ko je počeo sa tim prozivkama
ili nemoj bolje banuj nas na 1 dan a njega nemoj jer će da se takmiči negde tipa na kengur takmičenju iz matematike xaxaxaxa

Truce, vucicpeder je pozivao na ubijanje nas cigana, kapiram da je to isto kao Fenderovo pozivanje na ubijanje grobara. Tacnije, ovaj je pretio da necemo iz hale izaci zivi. Zamolio bih te da sankcionises tako ponasanje, ipak ne prilici da se na ovom sajtu takve stvari izgovore.

MOMCI SVAKA CAST ZA VECERASNJU UTAKMICU, DOBRO STE NAS UNISTILI I IZJEBALI. GG WP

KAD KAZEM NAS MISLIM NA PARTIZAN JER SAM NAVIJAC ISTOG

Šuknuo Capun realno

Sutra najružnija utakmica u istoriji. Pavloviću oduzeti pola stipendije, jebe mi se što neće imati za menzu. Jedino mu uplatiti busplus, nije red da se švercuje.

SAMO JE IZIJEM GOVNO LJUDINA SI OSTALI STE PIČKE

Truce, vucicpeder je pozivao na ubijanje nas cigana, kapiram da je to isto kao Fenderovo pozivanje na ubijanje grobara. Tacnije, ovaj je pretio da necemo iz hale izaci zivi. Zamolio bih te da sankcionises tako ponasanje, ipak ne prilici da se na ovom sajtu takve stvari izgovore.

хахахаха, па ни фендеров позив није био санкционисан. а и разлика је у томе што ти и ниси могао да будеш угрожен тим позивом ако ниси управа, играч, стручни штаб или међу пробраним вођама навијача, лол.

jel ima negde cela kzš?

oću da mi neko reši kartu da ceo meč vičem pored partizanove klupe dulolololo da vidim kada će se uzjebati

BOXERE NE MENJAJ MI NICK VREDJA ME TO

ево, погледао сам, капуне. дечко испао нооб што није укапирао зајебанцију, па сте почели да га подјебавате и он да вам одговара. зато вам кажем да не настављате.

xaxa ma daj rokni nam ban i laziću tehničku što je provocirao pavlaku looool