Prijava

fmp jebo partizanoua u prkno lol

Тема је откључана пошто се ближи дерби у купу, а и да пробамо да избаксузирамо отварањем теме пре него што Звезда одигра четврт-финале.

Значи, јеби ефемпе!

Znači puni limenke!

I posle ce Radonja da bude kriv kad ispadnu u cetvrtfinalu. DZUKELO!

Значи, сутра јеби ефенпе!

ja se nadam da ce da pobedi igra i sportski duh.

I ja se nadam da ce Metalika dobro da peva, da ne zabusava.

i nadam se da ce navijanje da bude fer i korektno.

очекујемо праву првенствену утакмицу, прво полувреме ће да буде испитивање снага. ја да сам тренер ја би им реко само тројке да шутирају, ако погоде сваку трећу ето ти сто поена.

Ja očekujem da Đumđumić zablista.

ocekujem od navijaca na tribinama i ovde na temi da daju 110% svojih mogucnosti i ne budu rogata marva vec da podignu navijanje na nivo simpanze.

што каже стара италијанска изрека, ако су ђумићи увеоци, процветаће! оу, вејт.

навијачи морају да буду дванести играч, иначе ништа од финала!

nadam se zdravom sportskom nadmetanju sa puno lepih poteza, majstorija i timskog duha. ocekujem pravi sportski spektakl u niskom cairu uz sportsko navijanje najvatrenijih pristalica oba kluba

Očekujem da u vrijeme gradskog derbija ova tema zamre, a glavne teme budu zatrpane govnima, jer ovdje nije zanimljivo kenjati.

овде је резултат у другом плану, најважније је да не буде жртава како људских тако и материјалних и духовних. нека разум превлада, ако не превлада ђилас да поднесе оставку да се утврди да ли се домаћински радило у савезу или расипнички.

vi vukaljijasi budite primer drugima kako se moze na istoj temi fer navijati i za fmp i tudjmanovce. pokazite da bez obzira koliko jedni drugima jebete familiju i jedete govna ko retardi zarad 10 visokih majmuna na parketu koji igraju za pare a ne za klub ipak sve to moze da prodje u sportskom duhu i fer navijanju za voljeni vam klub, pa bio on hrvatski ili iz zeleznika.

spremite se sutra cemo delijama na vukajliji da nabijemo virtuelnu baklju usta pre pocetka meca

http://www.pirotehnika.co.rs/images/IMG_7716.JPG

Бре, ако победимо, освајамо Куп. У супротном Радоњић добија отказ. На добитку смо свакако.