Prijava

ja bih uplatio ktitora za mjesec dana da sredim neke stvari da ne moram cimati modove.

На том ктитор подфоруму се ионако ништа није дешавало.

uvesti da svak može da vidi svoju parcelu. Šta je fora da mi neki reakdžija pretura grobalj a ja ne mogu sam, a tamo mi je 90% opusa.
& ''view count'' def/post/reakc. za neki orden, jes da ne bih nikad dogurao do toga ali bih pitao nekog da mi kaže.

Što ja ne vidim grobalj i sakralne objekte? Ima neki mirotočivi pehar na rejakcijama (more se tu turiti i kruna, al me jebe administracija) ali nema niđeništ! Pravda za Uroša!

JA mislim da bi Kaizen trebo uvesti opciju ako imas krunu dobijas kurvu dzaba na cijelu noc

Denise, možda je i uveo, sve slabije viđam krunonošce po sajtu.

danas sam saznao da mogu da promenim nik i to mi je promenilo život.

Реално, треба свима да се ограничи број дефиниција на 3 дневно. Нећу стално да гледам једне исте кад уђем тамо да читам.

Meni se đasvi što ne vidim reklame, jerbo sam lenj i mrzime da ubacujem te neke add blokove kurac palac. Đasvi mi se i što mogu da pišem više. Đasvi mi se i što ne mogu da brišem/editujem defke jerbo bih nekad pu pu pu možda pijan uradio nešto loše...
A naj mi se đasvi što što sam napisao đasvi pet puta a vi to pročitali.

Hahahah, bila bi rika da neko sad napravi nalog Zapata dok je slobodan.

Виђу мене сиротиње који хоће да пише више а душмани не дају.
Правда за Риху!

Да не отварам нову тему, ова је сродна.

Да се промени улога палца за реакције.

Значи, ко има одабрану реакцију не мора да чека пола сата између прављења реакција. Тај који има одабрану вероватно неће злоупотребити баг да прави хиљаду реакција за редом.

Одлучим да направим пар реакција, нађем гифове и онда морам да чекам пар сати, смор живи!