Prijava

Hipopatetičko pitanje za muškarce:
U slučaju da je neka riba dobra, ne nešto preterano, ali lepa i zgodna da bi ste je rado jebali, koju osobinu mora da iskaže ili nešto da uradi, da vam se zgadi i da postane toliko seksualno neprivlačna, da odustanete?

Za žene:
U slulčaju da je neki frajer dobar, poprilično lep i zgodan, a vi napaljene do te granice da razmišljate da isto veče date mu pičke, koju osobinu mora da iskaže ili nešto da uradi, da vam se zgadi i da postane toliko seksualno neprivlačan, da odustanete?

Zajeban uslov: Ne može da bude nešto gadno, tipa da se ispovraća u tanjir pa da pojede ili tako nešto. Mora da bude nešto što bi "normalnom" čoveku bilo ok, tipa provalite da sluša Natašu Bekvalac, da joj baba ima kraću nogu, da je obrezan ili štagaznam.

Udrite!

Ali iskreno. Npr za Natašu Bekvalac... Bolelo bi te valjda dupe što zavija sa radija tokom jebanja ako nećeš da je ženiš.
Ali da li ima nešto što ne bi mogo(la)?

Meni se ranije javljao taj problem ( klinac sam bio, nije bilo SESA), recimo nisam mogao da budem sa djevojkom koja ne zna da trci. Secam se ko danas da je bilo, svidjala mi se riba, nesto pretrcavala ulicu, i bas je smesno trcala i od tad nista vise nisam osecao prema njojzi! :D

EDIT: Nije bas iznutra, ali je to jedino cega se secam. :D

Ako kaže da metal ne sluša "jer se deru i vrište", ne jebem. I boli me kurac kako to kome izgleda.

Ako kaže da metal ne sluša "jer se deru i vrište", ne jebem. I boli me kurac kako to kome izgleda.

e? čak ni jednom, pa makar znao da je jednom samo i da nećeš više da je vidiš?

Uh, nikako ne volim kada riba kaze 'GOVNO'. U bilo kom kontekstu, cim to izgovori, ogadi mi se. Znao sam jednu ribu, tj jos je znam, i imao sam zelju da je punim ko papriku ali pocela mnogo govana da koristi u izgovoru...

Kad je vidim da jede pljeskavicu ili pije pivo. Ne znam ni sam zašto...

E možda bih jednom Celte, ali da budem sa njom u vezi nikako. A i to jednom zavisi koliko je dobra i koliko mi se sviđa. Prosečnu ne bih.

Uh ja ako vidim ribu da gotivi pivo i pljeske to joj je plus.

E možda bih jednom Celte, ali da budem sa njom u vezi nikako. A i to jednom zavisi koliko je dobra i koliko mi se sviđa. Prosečnu ne bih.

onda ne kapiras temu.

šta bi vam ogadilo i za jednom dobru ribu? i da li postoji nešto?

isto i za žene.

Ili kad su mnogo fine, ako ne može da prebaci kurac, pička, govno, jebanje i tako to preko jezika, ništa.

Uh ja ako vidim ribu da gotivi pivo i pljeske to joj je plus.

Ne mogu ja. Odmah je zamislim kako podriguje, jede parizer i udara malter na građevinu. Ogadi mi se, bre

Ne mogu ja. Odmah je zamislim kako podriguje, jede parizer i udara malter na građevinu. Ogadi mi se, bre

Ju, što smo fini... Šta fali ribi koja podriguje i udara malter? TATIC

ĆAO ZDRAVO ako:

- izjavi da nam je pod slobom bilo bolje
- je religiozni fanatik
- ima mali kurac
- ne zna šta je vukajlija

Ањњњ блајвага увек је воло спорташице

Ne moraš da kapiraš. Niš tebi nisam reko što ne jebeš devojke koje ne slušaju metal, lolo

izjavi da nam je pod slobom bilo bolje

Pa postoje ljudi kojima je tada bilo bolje, sta je tu problem? :D

problem je u gramatici. ako kaže "pod slobom MI je bilo bolje" onda okej, čovek imao sreće, ali ako kaže "bilo NAM je bolje", oda maršupičkumaterinudebilčinoretardirana.

- ne zna šta je vukajlija

i lemajo, nadješ na moru nekog obdarenog apolona-strendzera. onako, izgleda da bi te fino protreso.
tako, pričate, ti se naložiš, vidiš on naložen, i ovakav razgovor

(zamisli dubok glas)
-Hey baby, wanna go to my room to play you my new song on the guitar?
(zamisli tvoj glas sa srpskim akcentom)
-Haha, that is like something from vukajlija.
-From where?
-Vukajlija, you know it, right?
-No.
-Bajbaj...

Ne kapirate temu!

Lemaja kad ode na letovanje i startuje je Zabar, odmah popase sut-kartu jer ne zna sta je Vukajlija.

U da! I ne mogu sa ribom koja lakira nokte onako po sredini, mnogo mi je to ruzno... Ako vec lakira nokte neka izlakira celu noktnu plocu. :S