Prijava

ne bio verovao koliko u tim situacijama kad ne radi potegivac pomaze ono vode sipanje rastera guvna jako makar i dva sipaja vode iz dlana

Кад смо били на рекреативној у Врњачкој Бањи у четвртом разреду основне један ортак добијо баш зајебану проливчину, трајало неколико дана. Кад је његов пролив сморио ликове који су били са њим у соби они се договоре закључају врата од собе, уђу у клоњу и закључају се. Лика притерало и није имао где да кења, ови неће да га пусте у веце а био превише фин да кења кроз прозор и усро се. Сећам се да смо сви видели како је усвињио тренерку, цела је била у оном воденастом проливу. После је сваки пут плакао кад му неко то помене. Једном је у осмом разреду правио списак нас што смо га зезали, хтео да однесе тај списак директору школе.

немој да се чудиш ако ти забије сатару у лобању једног дана

taj rafd
nije zajebancija nalaziti se na necijem spisku...predomislio se i nije pokazao direktoru nego je zalepio spisak na zid u koji gleda dok vezba preciznost

To je ona tunjawa glawica što ga učiteljica odredi da zapiše sve nevaljaljce dok se ona ne vrati, mora da donese krede u boji, i koji kad god ga neko spiči papirom u glavu, viče "upisaću te, upisaću te".

Samo mu zaprećeno da ne preda papir, i on nije smeo jbg.

Taj se pojavi na proslavi 10 godina mature sa sacmarom i najebe se keve svima jer ga maltretiraju do 25e kada se zabije u kucu i visi na netu samo

lolo,dio u mojim skolama takve glavice nisu imale pravo da poswtoje uopste

Ja sam u srednjoj imao jednog takvog al nisam dao da ga maltretiraju jer je fazon bio malo retardiran ne mogu da opisem ali mislim da mu je nesto falilo tipa krenuo je kasnije u skolu znas ono imao neki problem

Al je bio jedan debil ne bolestan retardiran nego ovako retardiran kao osoba i voleo je da drka ovog prvog jer je samo njega smeo e njega sam unistavao tukao ga terao da laje na kerove i da juri golubove jer je bio podlo govno sto ovog jadnika maltretira uzme mu npr kontrolni i nece da mu da a vec ocenjen kontrolni ne znam koji ce mu kurac ali eto jadan retardiran i pocne place. zato sam ga unistavao hteli da me izbace iz skole kad sam ga vezao za kera u dvoristu ortakovog pa je vristao ceo cas taj na koji nije dosao :) mislim hteli stalno da me izbacuju ali to za njega je vezano

Uspeli ste i ovakvu temu da userete.

e njega sam unistavao

terao da laje na kerove

i da juri golubove

Asi mu jebo kevu s ovim... :D
Nego, ps, da nemaš možda crvenu/narandžastvenu jaknu?

Pa to pored toga sto sam ga tukao i maltretirao ko ce da se seti svega brt davno sam isao u skolu bez frke sam znao onako u prolazu samo da ga sutnem u glavu dok sedi

Nemam brate, sto, da nisi u okolini arene?

Ma znam sprdam te bre... :)

u prolazu samo da ga sutnem u glavu dok sedi

Ovo je kul fora, i ja sam ovo voleo.

Jbg, nisam, ovu baš nikako mi se nije išlo, nego u kladionici sinoć preksinoć sedimo, lik ISTI PLJUNUTI TI, možda koju god. stariji, još muva onu likušu što radi tamo, ja reko' ti sto posto. Posle me Box na četu razuverio. Al neverovatna sličnost.

To lici na mene brt :)

hahaha sad bas sa pancerom pricam na chatu o liku koji je snimao svoja govna kako izlaze iz cmara,stavio fon u solju i snimao cmar ahahhaha i to krenuo da mi pokazuje snimak tek kad smo se upoznali,posle fazon 20 minuta bleje,ja reko neka brate lolo

Pa realno treba ti vremena da bi s nekim mogao da podelis snimak govana sacekas bar do treceg vidjanja

Mi na selu volimo da pijemo jardum, tj. mlijeko od ovce. Neverovatno je ukusno, pa bi svi da popiju i po 2,3 case. Ali fazon je u time sto se vec od jedne i po case dobija proliv, i to u roku od 2 minuta...
Dodje ti tako moj rodja iz Beograda, vidi mi pijemo jardum, pa oce i on da proba. Popije on jednu casu, i kae daj jos jednu. Kaem ja nemoj budalo, dobices proliv, trcaces do kuce (bili smo na nekoj livadici 2km od najblize kuce). Kae on ma imam ja jak zeludac, daj to vamo. Ja reko ajd, evo ti... lik popije pola, krene i ostatak, kad se odjednom samo zagleda u daljinu, rece "joj..." i potrca iza potoka da kenja.Ljudi moji koliko sam se ja smijao, mogli smo da cujemo kako jaukuje tamo, potrovao je sigurno i ribe u rijeci u koju se potocic uliva...3 puta je srao, samo li se vrati, krene opet... pitam ga ja kako ce tako usran do kuce, kaze on MA JEBEMUMAJKU NISAM USRAN, OPRAO SAM SE VODOM IZ POTOKA, AL SAM ZATO ZAKACIO I NEKE KAMENCICE PORED VODE PA SVE U GUZCU SASUO
Ako se tad nisam ugusio od smijeha, nikad necu...

Zakljucak: ne pij jardum, pusti govna, ili zadrzi govna lolo

Jugse koje si godište, 2001?

Jugs je na nivou mlečnog.
Sjebali ste jednu od najboljih tema.