Prijava

Sramota kakvu utakmicu RTS ne prenosi. JEBAO IH ORAO I TO ONAJ RANJENI I MIRJAM I OSTALA SRANJA KOJA EMITUJU!

https://www.youtube.com/watch?v=u80U-WYNuZA

ЕДИТ: Није ли Џорданов тренер рекао да је покварио стомак од устајале пице, а не да је имао грип?
Шта онда рећи за Чемберлена '72 кад је пикао пету утакмицу са сломљеном руком и ту партију имао 24 поена, 29 скокова и 10 блокада?

Ето на шта смо спали, да балије и кроасани буду бољи од нас. Вујошевић гробар српке кошарке!

Дио, очекиваних првих 15-20 пикова иде у Зелену собу, Богдан се котира око 30ог места (и искрено се надам да ће завшрити у Спарсима, јербо може да буде нови Ђинобили комотно, Поп од њега може да извуче максимум), Мицић исто на овим задњим листама....

Šarić potpisao za Efes, pitanje je ko će ga sad uzeti.

И Крстић. Као и Лазме и Перпероглу.

А Хрвати дали пасош, пази сад... ЛАФАЈЕТУ. И играће на СП, логично, чим су га довели. Лик није чак ни играо за неки хрватски клуб.

И да, Ђинобили рекао да ће играти на СП, какав цар.

beni
Šarić potpisao za Efes, pitanje je ko će ga sad uzeti.

вучић га је преузео, сад је у притвору у првој петорци, ехехе

Шарић треба да игра за нас јер му је деда био четник.

E tuki, ja koliko se sećam džordan je zakucao iz dvokoraka, vodeći loptu, to je mnogo teže

Ali obrati pažnju na to koliko ovaj mali ima godina...
Inače ovako (iz zaleta bez vođenja) je kucao i Klajd "d glajd" Dreksler...

Да ли сам ја сањао или је некад био неки снимак како Џордан скаче са линије за 3 и дохвата обруч али маши закуцавање?

Сањао си. Па ние скакач у даљ.

Ma nekolicina košarkaša je kucala sa linije za slobodna (Karter čak sa dvije ruke, ako se ne varam). Postavio sam ovo zbog toga što je ovaj momak izuzetno mlad, a i očigledno niži od Džordana.