Prijava

Ovaj kerol iz reala unistava barsu u cetvrtoj cetvrtini jebo te zivot coveku treba 0,2 sekunde da se podigne i (90%) pogodi

Jebote ovaj nije normalan raspalio je seriju reala od 14:0 sa svojih 12 poena u toj seriji. A u cetvrtoj je za sada dao 17
barsa vodila 3 razlike kad je krenuo

Edit: 22 hahaha

http://sport.blic.rs/Kosarka/NBA/270944/Igrao-je-za-Amerikance-u-finalu-protiv-nasih-a-onda-je-uradio-nesto-NEVEROVATNO
Bombastičan naslov i mjestimično patetičan tekst, al vrijedi pročitati. Beš mi sve, ja čitav život nešto mislio da je čovjek bio plej.

ljudi moji, je l' gleda neko real-efes? kakva utakmica!

Kasmo kod košarke mislim da selektor mora napraviti poširi spisak za pripreme reprezentacije pa onda nek tamo secka kad bude video kako se ko uklapa u tim. Iskustvo nam govori da i dobri igrači umeju da budu đubrad.

...posto to inace nikad nije radjeno do sad

Bez da se prozivamo sada mislim da je krivi brat zacementirao sebi mesto u startnoj petorci. Na trojci naravno, na 4 bjelica

Kalina i Milosav garant da protivnicka trojka ne prelazi indeks 4

To je odavno baš. Jedno 2-3 god. sigurno.

Pa dobro, ali ja sam skoro nabasao. :(

Šta je uradio Spanulis pa zeleni popizdili?

Postigao trojku i rešio utakmicu i onda stavio ruke na uši u fazonu kako je utišao Panatinaiksove navijače i onda se ovi stuštili ka terenu, a crveni zapalili u svlačionicu.

ima snimak te trojke?

Trebalo bi da bude, mada sam ja to juče našao na grčkim sajtovima.

је л има неки стрим за Алба - Бамберг?
прати ли ко?

Drakulastream.eu
Maxtv.ml